Jump to content

Game of Thrones - zvanični topik o TV seriji i knjigama


Recommended Posts

U knjizi je Tarli jedan od najzajebanijih likova, i cak mogu reci da je mozda i jedini koji nije napravio ni jednu greshku. Barem u onom delu dogadjaju koji su nam opisani u vezi sa njim.

pa jeboga proslo je 28 epizoda, debeli nenume ni vatru da zapali. kapiram i ja da postoji neka prica o njemu, ali zaboraviti onako epax tj legendary dagger ( dagger of firstborn, slayer of icewalkers bi se zvao u wowu) je isuviše!

Uze mi reč iz usta, jebo te pa da li je moguće

 

Na korak sam da shift deleteujem celu seriju

ja sam emotivno reagovao, serija je sjajna

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa jeboga proslo je 28 epizoda, debeli nenume ni vatru da zapali. kapiram i ja da postoji neka prica o njemu, ali zaboraviti onako epax tj legendary dagger ( dagger of firstborn, slayer of icewalkers bi se zvao u wowu) je isuviše!

ja sam emotivno reagovao, serija je sjajna

 

ju, greshka sa moje strane. Kasno je, pa sam istripovao da se prica o njegovom ocu. Debeli je smotan, ali u knjizi nije prikazan kao retard.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

nego, jel u toj seriji i dalje svaka druga scena neka golotinja i seks? :)

Не баш, али кад се види има шта да се види. Ко год да их је бирао, свака му част :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma bilo je reci o tim tajmlajnovima.

 

Uglavnom.... treca sezona serije = prva polovina trece knjige + dogadjaji koji odgovaraju timeline-u (a ima ih u 4. i 5. knjizi) ... cetvrta sezona serije = druga polovina trece knjige + (verovatno isto dogadjaji iz 4 i 5te knjige)... i onda kapiram da ce 5 sezona da se prebaci i da bude iz 5te knjige, sto je ok valjda.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

21:41] <f4ts0> dakle razgovor izmedju koleta i kojota o got
[21:41] <f4ts0> kojot : "kole, a ko je <neki lik>"
[21:41] <f4ts0> kole: "molim???"
[21:41] <f4ts0> kojot :" pa ko je <lik>"
[21:42] <f4ts0> kole : "pa kako ne znas?? do koje si knjige dosao??"
[21:42] <f4ts0> "pa pa do pete"
[21:42] <f4ts0> "pa kako onda ne znas? aaaa, pa ti citas na srpskom"
[21:42] <f4ts0> ffs :)
[21:43] <f4ts0> jok jebote na klingonskom ce da cita

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...