Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elem, nemam ideju gde večeras da povedem društvo u izlazak povodom proslave 22 revolucije. Jedino što znam su veče osamdesetih i devedesetih u KST-u, imaju li neka opuštena mesta u gradu bez turbo elektronike i folka, nemam predstavu ?

proberi odavde nesto mozda ne ispadne lose i zanemari deo metal u imenu :)

[roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao]

Ok, niko nije ovoliko glup, nemoj da troluješ više :D

neke stvari ponekad jednostavno jesu onakve kako izgledaju na prvi pogled :D

hijao klinke iz rla sve u fullu opremljene danas na overi semestra na visoj neke cak i 92 godiste \o

Link to comment
Share on other sites

Ziv bio i topik dobio, Danilo druze rejveru :)

ima Ruby on Rails par dobrih koncepata, ali pitanje je za šta ga koristite. RoR je jako podložan onome "If all you have is a hammer everything looks like a nail", lako može da te navuče da sa njim radiš sve i svašta za šta nije predviđen

Pa da, dosta su ga ljudi nahvalili a to nisu prazne price :)

Mene konkretno ne interesuje previse bilo kakav vid OOP ali avaj tu leze pare :D

infidel

Link to comment
Share on other sites

Sto godina sakupljam i pažljivo kolekcioniram fllmove na dvdima, stare pc igre što sam kupovao po tezgama, neke karte, postere i slične stvari, i reše tako moji da preurede sobu dok ja nisam tu i pola od toga mi pogube, pola drastično oštete i kao gledaju me tupo kad ih pitam šta se desilo, prave se ludi i neobavešteni, a u meni se nasumično menjaju sirovi bes sa bezvoljnom rezignacijom :(

Pa mi još dodatno čačkaju prokipeli mozak iritirajućim pokušajima apologije, tipa 'ma ti si to u Beograd nosio, sigurno' ili ''ma dao si to nekom'' fuuu.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

LOOOOOOOOOOOOOOOOOL

edit: za malo da kupim novi monitor, thx

ja htedoh napisati konektor, ali rek'o suviše je očigledno :) dešavalo se i meni, doduše pre na VGA konektorima.

a za dj vudua i šećer ne znam šta da mu više radimo, jedino da nacrtamo u jednoj čaši koliko je to šećera kad ne bi bio "rastopljen", možda ga to "prene" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...