Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzasan dan, uzasan...

Je l' postoji neka shansa da se zhalim na onu kaznu za nepropisno parkiranje, nesto tipa student sam ovoono ? Kontam da nema svrhe al' reko da pitam bolje, mozda je neko imao iskustva sa time...

meni su pisali kaznu ispod faxa, bio sam na ispitu i stvarno nisam mogao ranije da izadjem. pisao molbu sa svim elementima student/nemam para/nisam mogao da stignem/umrecu ako platim. na odgovor sam cekao nedelju dana, a bio je "vasa pretplatna karta je istekla i za taj prekrsaj sleduje kazna od milion dinara." idioti.

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom u Ušću i DC-u najviše reklamiraju, a najmanje imaju.

Proveri u gradu šetaj malo Knez Mihajlovom :)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

meni su pisali kaznu ispod faxa, bio sam na ispitu i stvarno nisam mogao ranije da izadjem. pisao molbu sa svim elementima student/nemam para/nisam mogao da stignem/umrecu ako platim. na odgovor sam cekao nedelju dana, a bio je "vasa pretplatna karta je istekla i za taj prekrsaj sleduje kazna od milion dinara." idioti.

Tako sam i ja mislio da uradim al' eto, nece to tako moci izgleda :(

Dule :***

dule.png

Edited by Exile
Link to comment
Share on other sites

Hoću da se obnovim malo u farmericama i pantalonama, nisam dugo, ima li išta pristojno za normalnu paru u tržnim centrima, Ušće, DC? Ili imate neku drugu lokaciju za preporuku.

ja sam iznenađujuće dobre farmerke kupio u newyorker-u

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...