Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A manager ima mx500.

Inače bio sa drugarima u kafiću gledao Ligu Šampiona.. svi oko mene srećni ja u nekom depra fazonu

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

@O miševima: Ja imam dva Logitech G3 miša od toga jedan je mator 4 godine, a drugi 1.5 godinu i oba rade flawless. MX518 i G3 su mi ubedljivo najbolji miševi ikada napravljeni. Razer mi je previše "plitak" miš + što su im cene nerealne. Tako da Logitech > all

Inače, jedva sam našao neki specijalan USB kabl (živeo Silken! [:D] ) za fotoaparat. Ostale su mi neke dve bitne slike na njegovoj internoj memoriji, pa sam se danas ceo dan jurio sa tim. Smrz'o sam se kao p.... Sad pijem neki "Magic Moments" čaj sa rumom i sređujem forum/sajt.

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam FPS Gamer...

A da je phail od miša ne bi bio toliko prodat i korišćen i po igraonama i ovako. Ne hvalim svog konja, probao sam sve od A4 do Razera i Logitech miševi su mi ubedljivo najbolji.

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

mrzelo me da elaboriram ali nijedan vrhunski gamer ne koristi G seriju uglavnom zbog lasera koji je katastrofalan na G3 i G5 mishevima, previshe je osetljiv, zaglupljuje se i ne dozvoljava nikakvu elevaciju. a nedo bog da ti neshto uleti u onu retardirano dizajniranu rupu od lasera, neka dlachica ili konchic i vrlo lako mozhe da se desi da to neshto ne mozhe da se izvadi nikako osim rastavljanjem misha, shto neminovno dovodi do unishtavanja glajdera. imao sam oba pa ne pricham napamet.

Link to comment
Share on other sites

mrzelo me da elaboriram ali nijedan vrhunski gamer ne koristi G seriju uglavnom zbog lasera koji je katastrofalan na G3 i G5 mishevima, previshe je osetljiv, zaglupljuje se i ne dozvoljava nikakvu elevaciju. a nedo bog da ti neshto uleti u onu retardirano dizajniranu rupu od lasera, neka dlachica ili konchic i vrlo lako mozhe da se desi da to neshto ne mozhe da se izvadi nikako osim rastavljanjem misha, shto neminovno dovodi do unishtavanja glajdera. imao sam oba pa ne pricham napamet.

Ok, možda se tebi desilo, ja nisam imao nikakvih problema do sad a i gejmeri koje ja znam (mahom wc3) su bili mega zadovoljni sa G3 mišem. Je l' si ga ikada podešavao ili si ga samo ono random upadao? Kad mu se instalira software i malo podesi prema tvojim igračkim navikama miš je pravi zmaj. Da ne idemo dalje, neću da te ubeđujem, to je moje mišljenje koje sam formirao kroz par godina aktivnog igranja i koje sigurno neću da odbacim zato što si ti napisao post od 2 reda.

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

bro jutro od mene i belog sranjeta

na konto miseva, imam i ja g3 od kako se pojavio i trebalo mi je dugo da se naviknem na njega... pre toga je bio mx500 sto godina i bio je bolji... zasto kako nemam pojma... ostale nisam ni razmatrao jer su katastrofalno dizajnirani ne leze mi u ruci ali nikako...

p.s. vudu zasto si kupovao original me2 ?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kako je dobro vreme za nolife :D

@mice: Sve su to dobri misevi, samo je pitanje kome sta lezi. Ja sam imao A4techX7, pa Razer DA, pa MX518, i sad Microsft intelli 3 i meni nekako najbolje lezi inteli 3, mada ima taj neki bag sa skrolom, pa ponekad sam okrene :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Na mom ljubljenom Razer Deathadder-u je 'ladno poceo da me hebe levi klik, nekad single click prihvati kao double click...

Ne mogu da verujem da Razer i dalje ima te probleme na miševima, još od svojih prvih modela pa nadalje. Pa dajte neke pare na istraživački deo ... ili im je ovo neka luda strategija povećanja prodaje.

@exile: kako ih ne mrzi da cimaju pauk po ovakvom jebenom snegu, mene mrzi iz sobe da provirim.

Ja sam juče išao do novog beograda i stao nešto na neki trotoar, ali sam u kolima, i dolazi pauk. Nije me dirao, nego me podsetilo na to "idu i po snegu" ... a i pred kraj je meseca, valjda im treba keš :)

Što se miševa tiče, na laptopu furam onaj A4 Tech X7 (X-710, tako nešto) i nekako sam skroz zadovoljan kako šljaka, mada naravno tu ne pikam igre. A na desktopu je MX518, i stvarno nemam problema sa njim, još je onaj sa "hrapavom" površinom gore, super leži.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...