Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mene zeza logitech mis, a net sljaka normalno (telekom adsl, zvezdara). Up is down.

resili su taj problem vec oko ponoci

bro jutro od mene i belog sranjeta

bar su ulice ciste po bg'u, nisu se dali 'iznenaditi' putari ^^

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Jaooo, vidi ga mali Kupresanin, uzeo mi avatara. :D

Bas sam pre par dana kao uzeo njega da stavim, pa nisam mogao da nadjem dovoljno malu sliku u zurbi nekoj, i sad vidim ti ga stavio... PU! ;)

Mr Supersuit!

Inace, sinoc sam konacno legao na vreme, zaspao oko 12, i jutros se prirodno probudio u 10. Konacno malo da vratim to, mada cu vec veceras to sve opet da sjebem. :D

Idem da dam krv, pa da uplatim poslednju ratu za put, pa uvece na rodjendan neki, opet cu da pijem. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Inace, sinoc sam konacno legao na vreme, zaspao oko 12, i jutros se prirodno probudio u 10. Konacno malo da vratim to, mada cu vec veceras to sve opet da sjebem. :D

Al' si ga "vratio", ustao si u 10! :)

http://www.blic.rs/V...de-na-internetu

U ovoj Srbiji za 20 godina neće biti ničeg osim kurvi i narkomana

Ovo je samo deo vesti, u novinama i pišu cifre, kažu da na taj način klinke zarade i do 500 evra. Sad, tamo piše "dnevno" ali mi to deluje kao greška, ili sam ja nešto pogrešno razumeo, pošto bi to značilo da se super-fino omaste na mesečnom nivou, a taj nivo keša bi se već lako "primetio".

Tako da, kad malo bolje razmislim, moguće da vest nije baš najtačnija, iako je osnova verovatno istinita.

Link to comment
Share on other sites

@miš story

Ja furam razer lachesisa već sigurno 2 godine, nikad nikakav problem nisam imao.

Naravno, dual optic je najbolji miš koji je postojao, ikada.

U drugim vestima - spavao 12 sati.

Nit' sam bio nešto umoran, niti sam imao želju toliko da spavam, blah.

Link to comment
Share on other sites

pa poenta je bila sto sam zaspao u 12 (jer prethodnih dana nisam mogao pre 6), a i prirodno ustajanje u 10 mi je uspeh, s obzirom da to nisam mogao pre 3. :D

U svakom slucaju, dobar pocetak!

ono kao pokusaj da mi odgovoris na pitanje na drugoj strani posto si spomenuo akcije [:X]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Imam i dalje dva komada, oba rade kao sat s tim što im je ona guma postala nekako lepljiva, ne znam čime to da očistim, probao sam alkoholom, nisam siguran da je radilo posao.

Meni je radio do pre dva meseca kada ga je moj mali bratanac razvalio od pod. Sedam godina sam ga imao, za malo suzu nisam pustio :)

Link to comment
Share on other sites

Jaooo, vidi ga mali Kupresanin, uzeo mi avatara. :D

Bas sam pre par dana kao uzeo njega da stavim, pa nisam mogao da nadjem dovoljno malu sliku u zurbi nekoj, i sad vidim ti ga stavio... PU! ;)

Mr Supersuit!

Ari fucking Gold :))

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Bio danas sa onom ostalom sirotinjom (čitaj: studentarija, romi i socijalni slučajevi) da čistim sneg po Beogradu za 1600 kinti, zapao mi Vidikovac i uopšte nije frka posao, vremenski se radi nekih 5-6 sati plus pauza, a fizički ništa posebno strašno, samo je bitno da ti se zapadne dobro orudje i da si se ugrejao dobro, i da si sa još nekim tamo koga znaš, da možeš da se zajebavaš :)

@Miš priča: Ja furam mx510 još od 2004.-te, i i dalje mi radi perfektno i kapiram da ga nikad neću zameniti jer je kraljevski miš.

Edited by savke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kad pričamo o miševima, meni je neverovatno da ima ljudi koji desktop miševe zamenjuju onim apple govnom od touchpad-a. video svojim očima.

takođe, ja nisam ni slutio koliko je bežični miš udobniji za desktop dok to nisam probao. sad bi mi bilo jako teško da se vratim na žičanog. a za igre imam 518 fakjea :)

Link to comment
Share on other sites

Imam i dalje dva komada, oba rade kao sat s tim što im je ona guma postala nekako lepljiva, ne znam čime to da očistim, probao sam alkoholom, nisam siguran da je radilo posao.

Probaj sa hipermanganom, radi posao skoro 100%.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...