Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@ longli - haha, ok, čekamo :)

Nije mi jasno zbog čega mentoli u slagalici u Moj Broj kažu (kad nemaju prednost) da imaju tačan broj, ako je prvi takmičar već rekao da ima tačan broj? Pošto se dobija jednak broj poena bilo da je tačan broj ili da je neki random (ali da ga pogodiš), nema nijednog razloga da ne kažeš "10" ili "25" ili koji god da je broj tamo desno, jer dobijaš iste poene, a ne postoji šansa da se zezneš, kao što se to redovno desi onima koji prijave taj "tačan broj". Možda sam bio konfuzan ali ko prati slagalicu zna na šta mislim.

Osim ako se ne dobija više poena kada pogodiš baš tačan broj kojeg je zadao kompjuter, ali sam prilično siguran da nije tako.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ longli - haha, ok, čekamo :)

Nije mi jasno zbog čega mentoli u slagalici u Moj Broj kažu (kad nemaju prednost) da imaju tačan broj, ako je prvi takmičar već rekao da ima tačan broj? Pošto se dobija jednak broj poena bilo da je tačan broj ili da je neki random (ali da ga pogodiš), nema nijednog razloga da ne kažeš "10" ili "25" ili koji god da je broj tamo desno, jer dobijaš iste poene, a ne postoji šansa da se zezneš, kao što se to redovno desi onima koji prijave taj "tačan broj". Možda sam bio konfuzan ali ko prati slagalicu zna na šta mislim.

Osim ako se ne dobija više poena kada pogodiš baš tačan broj kojeg je zadao kompjuter, ali sam prilično siguran da nije tako.

zele da dokaze da znaju da barataju brojevima !

Link to comment
Share on other sites

otkrio neku birtiju prekoputa mašinskog, ne sećam se da sam skoro tako uživao u crnom točenom ^_^

od sad pa nadalje, posle zenbe svaki put pravac tamo s jaranima ^_^

ona tacno pored meridijana? tj. kad bi isao iz pravca vuka,ide meridijan,pa pesacki,pa ta birtija?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...