Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa provozao me je on (tj. ja sam sam sebe vozio) najvise po rutama u kraju tj. blizu poligona... tu, valjda, treba da vozim kada bude polaganje, ali takodje sam vozio i po ostalim delovima grada (nbg, centar) pa zato pitam cisto informativno jer nisam siguran :)

Edited by ratluk~
Link to comment
Share on other sites

pa dobro, ja sam od 40 casova, 10 isao u grad (recimo).... vodio me je cisto da vidim kakav je osecaj

nije los instruktor ovaj moj, ali jednostavno sam nesto utripovao da te pandur i komisija cimaju malo vise od 15min. voznje po kraju :P

ali kao sto kaze lucky razmisljaj logicno... boli njih paja da se vozikaju pola sata sa tobom kada imaju jos kandidata osim tebe

Link to comment
Share on other sites

kaze covek, samo ti polozi, posle ces se voziti de oces, najbitnije ti je da znas nbg, ostalo je rutina :D

zar nije nbgd ono gde su sve ulice prave i pod 90 stepeni i gde ne moraš paralelno da se parkiraš i nema uzbrdica?

edit: a možda i samo troluješ :)

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

carska pesma (sa korita hehe) ivanova!

video sam sinoc onu leskovu sa siti kidsa u klabingu, ako je to ona jbj :D

edit

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/234775/Izaberite-boju-enterijera-novih-tramvaja

hmm, da li ce se i ovi tramvaji klackati? valjda je to do sina, ili ne? :>

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ne samo zbog toga, nego i zbog neizivljenih likova kojima je posedovanje automobila supstitucija za kurac ili nekog drugog dokaza (uspeha u zivotu) da su odrasli muskarci. Ja ne znam kako drugacije da objasnim potrebu da se ide stotkom svetogorskom ili to sto mi sviraju kada me uhvati zuto na pesackom, da ne pricam o drugim oblicima kurcenja kolima

Zbog takvih odnosa voleo bih da zivim u Svajcarskoj gde u cirihu ima 10 puta manje semafora, ali se zna ko je glavni kada pesak pridje kolovozu

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...