Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mogao bih da naučim mađarski, pošto pretke imam lol predci

5 sati sam busio plafon i povezivao plafonjerke po celom stanu...

to je pakao od posla. a za koji dan će žena da opere zavese pa ćeš opet tako :tf:

Link to comment
Share on other sites

Jutro je sranje, lose sam spavao...ustao sam jeo i obrijao glavu. Riba me cima da idemo negde veceras ali ja nemam predstavu gde, pa kontam da pitam vas iskusne i vazda prekaljene smekere za savet :s

imas do jaja film u dkcu od 9

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

'deste ljudi, dobar dan!

Stigao mi SMS od Societe Generale banke da "su mi kartice spremne i da dođem da ih podignem u ekspozituri". Pošto nisam tražio nikakve kartice niti bilo šta, zvao sam prvo call centar, tamo kao "ne, nema ništa, mora da je greška, ali zovite ekspozituru", onda sam zvao ekspozituru, i to je prošlo isto, kao "nema ništa, to je greška" i sve bi bilo ok, da mi ova iz banke nije rekla u jednom trenutku - "jao, to je greška, evo ja ću sada zapisati pa baš da proverim o čemu se radi tj. da ispitamo!"

Mislim, možda je imala najbolju nameru i zaista i htela da proveri, ali mi je tako delovalo u sekundi "izveštačeno" da sam bio na fazon "neka, hvala, ne morate" :)

Link to comment
Share on other sites

izginuo danas na poslu, bem ti sranje

Stvarno, šta se danas dogodilo?

KBC na Zvezdari je bio PREPUN, ne sećam se da sam ikada video toliko ljudi...

ITON, pokušavam da aktiviram zvučnu na ortakovom laptopu ceo dan, i ništa ne pomaže.

Hel jea, izgubih 5 sati života.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...