Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Srbijo najlepša bajko

Gistro od danas više nema poreza na upotrebu mobilnih telefona ili kako već, ALI su svi operateri digli cene usluga da to nadoknade. Tako sad porukica na telenoru, koja je bila dinar i po, košta 2,24, mrtvu im majku lopovsku jebem.

Srećna nova godina!

Link to comment
Share on other sites

Uspeo nekako da odspavam dva sata da se malo razboravim, taman da se zaboravim večeras :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Srbijo najlepša bajko

Gistro od danas više nema poreza na upotrebu mobilnih telefona ili kako već, ALI su svi operateri digli cene usluga da to nadoknade. Tako sad porukica na telenoru, koja je bila dinar i po, košta 2,24, mrtvu im majku lopovsku jebem.

Srećna nova godina!

е кад продају Телеком, видећеш колике ће цене онда тек да буду.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Slučajno naletim na onaj Twilight i odlučih da ga pogledam jer me živo zanimalo za čime to vlaže vaginice... Pa ono je za zatvor. Pedofilija, bistijaliti, itd itd...

Smarao sam do malopre onu što sam upoznao, ceo dan smo se danas zezali kod ortaka u vikendici. Čak sam je i do kuće otpratio i dala mi broj. [:I]

Počevši od totalnog sjebavanja posle onog drugaricinog snimanja pa do ovoga, krenulo je malo na bolje.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Net mi ceo dan radi ko kurac , i reko da aj bas da vidim koliki rezultat ocitava speedtest i padnem u nesvest

1093433838.png

Ispade da imam 7 puta brzi net od paketa koji placam, a u isto vreme mi net skoro pa ne radi....

Anyway , ceo dan samo komp-hrana-tv pa u krug , tesko je....

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

kaaaaaakav raspad covece.

Docek je u sustini bio kul. Dosli smo u tu kucu oko 8:30, i krenuo sam da pijem pivo, lagano. Pio sam ga do 2 popodne, jebes mi mater ako nisam celu gajbu spizdio. Dosao kuci juce u 15h i spavao do sad. Jos sam bio polu bolestan 31. tako da se jos uvek lecim pomalo. A sa doceka mogu da izdvojim da sam dobio blowjob (woohoo \o/) i da smo se ortak i ja valjali u snegu u gacama i kravatama.

iskreno se nadam da ce ova godina biti bolja nego prethodna. Srecno nam bilo!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

A sa doceka mogu da izdvojim da sam dobio blowjob (woohoo \o/) i da smo se ortak i ja valjali u snegu u gacama i kravatama.

:O

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

počela je polako da me obuzima frka da li ću dobiti posao... valjda će mi javiti posle Božića ..

trenutno slušam AM i počinjem da tražim udžbenik iz metodike nastave...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

kaaaaaakav raspad covece.

Docek je u sustini bio kul. Dosli smo u tu kucu oko 8:30, i krenuo sam da pijem pivo, lagano. Pio sam ga do 2 popodne, jebes mi mater ako nisam celu gajbu spizdio. Dosao kuci juce u 15h i spavao do sad. Jos sam bio polu bolestan 31. tako da se jos uvek lecim pomalo. A sa doceka mogu da izdvojim da sam dobio blowjob (woohoo \o/) i da smo se ortak i ja valjali u snegu u gacama i kravatama.

iskreno se nadam da ce ova godina biti bolja nego prethodna. Srecno nam bilo!

sa hepi finišem? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

počela je polako da me obuzima frka da li ću dobiti posao... valjda će mi javiti posle Božića ..

trenutno slušam AM i počinjem da tražim udžbenik iz metodike nastave...

Ma opusteno, ti si sa filoloskog, nema teorije da nadjes posao, nema sta da brines.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...