Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posle nekoliko dana snega, susnežice, ledene kiše, vetra, poledice, danas nas je obradovala činjenica da je otoplilo i da je led na ulicama grada Beograda počeo da se topi.

Apelujemo na građane da obavljaju svoju dužnost i da ispred svojih ulaza čiste sneg i led, pošto naše kolege ne mogu sve da stignu. Radilo se punom parom, 24 časa dnevno, da bi ulice bile prohodne i bezbedne za vožnju. Takođe upućujemo apel ovim putem, preko najposećenijeg foruma u Srbiji, da građani koriste što više mogu javni prevoz i da u predstojećim prazničnim danima izbegavaju da izlaze na ulice privatnim vozilima, pošto znamo kakve se gužve očekuju na ulicama Beograda usled predprazničke šoping manije.

Poštovanje i sve najbolje do sledećeg javljanja.

Link to comment
Share on other sites

a koja je pricha sa tim prozorom, za nas neupucene? :D

@prozor

Ukratko, sreda prosla, sat vremena zvoni neki alarm na zgradi. Odem da vidim sta je, zovem dozivam, svi se javljaju ali nikako ovi iz tog stana. Ja nervno rastrojen jer je bilo jebeno -8, ono se cuje ko da ti je pored uveta, nisu debilni da neznaju da ugase alarm, makar da ugase napajanje ffs. Jok, ne odaziva se niko. Uzmem ja papucu, stanem ispod prozora da je uhvatim kad padne i bacim je. Kako je dotakla prozor tako je on eksplodirao, ono bio onaj govnjavi prozor sto ima gas u sebi a minus napolju pa nije bas reagovao kako sam ja ocekivao. Niti sam jako bacio nego tako ispalo. Uka buka murija posle toga. Ja nisam bezao, niti sam se svadjao, vise sam se ja uplasio jer je staklo palo i po meni. Kazem, nema frke kriv sam cu da platim. Odma ako treba, zovemo majstore. Nema potrebe, sutra cemo, kaze zena koja "zivi" tu sa dvoje male dece i trece na putu. A plakala je od onog trena kad je videla da je prozor rabijen sto se nije odmah desilo nego je izasla na terasu da vidi sta je. Nastavak price, njih nigde vise nema od toga dana, ja idem i trazim ih. Danas stigne pismo od advokatice kako ja treba da platim 400eura na ime stete i pretrpljenog bola. Odem odmah do nje tj. matori i ja jer on je glavni u kuci i bez njega nista. Odmah on kaze 300 eura, jel moze, advokatica kaze ce da zove i da pita. Javlja nam se kasnije da nemoze nego mora 400eura. Vazi. Zakljucak? Videla stoka iz sela da moze da uzme pare jer matori se postavio da nikako da to ode na sud. Ako ti nekom kazes 300 eura ili 400 eura on ce da uzme 400 eura. Da je on pustio mene, bilo bi 300 eura ili sud. Jer, niti je prozor slomljen nego samo jedan list je pukao sto odmah pokazuje da nije moja namera bila da ga slomim nego je on takav, em ja mogu da dovedem ljude koji ce da strucno posvedoce da taj prozor ne trpi zimu i udarce bilo kakve jacine. Plus, ako se toliko uzrujaja kako je mogla mirne duse da slusa sat vremena jebenog alarma a uplasila se kad je prozor pukao? Stoka kazem ja.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ako im platiš, bićeš predmet sprdnje u porodici duže vreme, pa ti vidi. Ima da te prcaju kao da si buržujski sin koji troši 500 evra mesečno na kladžu i bleju, a ti šljakaš svaku noć bez vikenda. Ne daj pare i ne daj ćaletu da plati pa makar crko.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Koji smor tako kad se od gluposti napravi zavrzlama, pa jos treba i da platis ne-male pare... :S

Jako dosadan dan danas, toliko nema posla da je to smesno... a izgleda da me i lomi neka prehlada, sta li je, a najavili 15 Celzijusa za cetvrtak - milina za neki virus. Sad kod nickwooda na slavu, da pokusam rakijskom terapijom da udarim po preventivi!

Naravno, ko nije glasao za RUR kola godine, nek to ucini odje: http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234916660

ima jos desetak dana samo do kraja glasanja.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Sve istina sto kazete i toga sam svestan. Licno, platio bi samo prozor jer ipak sam ga ja slomio kako god ali dusevni bol nek naplati nekom drugom. Videcu sta ce da bude, mislim da cu da odem sam i da se najebem advokatici na finjaka. Ipak sam ja delikvent i huligan a ona radi iz prostorije 2 sa 2. Bukvalno, kancelarija joj je kao kiosk.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Sve istina sto kazete i toga sam svestan. Licno, platio bi samo prozor jer ipak sam ga ja slomio kako god ali dusevni bol nek naplati nekom drugom. Videcu sta ce da bude, mislim da cu da odem sam i da se najebem advokatici na finjaka. Ipak sam ja delikvent i huligan a ona radi iz prostorije 2 sa 2. Bukvalno, kancelarija joj je kao kiosk.

реци да ћеш да позовеш мрачне типове из Београда да јој објасне неке до сада нечувене правне термине...

едит:

ево овај пивопија ме претече.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

drugarici stize u inbox na fejsu od nekog sergeja krivosheja

"Cao! Imas interesantno prezime. Ja sam poreklom iz Ukrajine i u mom razredu bila je jedna devojcica sa istim prezimenom :) Bila je visoka i tukla sve decake u razredu :) Ako ni si tako jaka i agresivna, mozemo da se druzimo :) "

AJDE DA GA KARAMO

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...