Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na mome te gledam

Na kurcu te nosam

C-C-C-C-COMBO!

elem, bio prvo na prijemu studenata na mom faksu, pa onda svratio na ETF, bio na predavanju iz OETa, covece kol'ko ljudi koje znam je upisalo to...

Pa upisi i ti nemoj da si sisica kao brat tvoj ili glupan kao ja :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nacirkao sam se ko kraljina sa kolegama, tradicionalno prvog dana faksa.

Ove godine obradjujemo istoriju 19tog , 20tog i 21. veka, uzbudjen sam ko siparica :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa upisi i ti nemoj da si sisica kao brat tvoj ili glupan kao ja :)

Ne bih ja izdrzao na predavanjima duze od pola sata tamo, za svojih 192cm visine, preuske su mi one klupice, prvo sto sam nazuljao bila su kolena pa sve ostalo :D

Al' dobro, devojke su odlicne

Videcu sa drugarom da bude nas tajni undercover "klinke sa chata" man

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

sto je zahladilo, da se dupe smrzne... kada smo vec kod hladnoce i dupeta, jel krenulo da radi klizaliste pod balonom u blokovima?

mislim da jos u septembru pocinje sa radom

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

deste ljudi, koji divan dan za spavanje ... Vića i Ivan kapiram da su srećni, eto vam ga!

Nešto sam razmišljao, kad dođe ona velika zima pa se ustaje po mraku, koliko bi pomoglo kada bi čovek stavio neku mračnu zavesu na prozor, da ne zna da je napolju mrak... jel bi ustajao teže ili lakše, nesvestan okruženja tj. trenutnog stanja napolju. Ovo se može preneti i na recimo kišu i sneg.

btw, upgradeovao mi se MSN na ovu neku valjda 2011 verziju, kakva je ovo abominacija :) Moguće da nisam lepo ispitao opcije, ali za sad ne mogu da nađem kako da isključim ovaj levi "facebook" deo MSN-a. Da, da, znam, treba da pređem na neke mirande i slično, ali ne mogu :)

Link to comment
Share on other sites

Sinoc je tako jako krenuo da me boli stomak, sve se tripujem da nisu oni elektroliti sto su Dulio i Vudu pricali.Krenem ka stanici, dok cekam da predjem ulicu prodju kola i celog me isprskaju.Ulazim u bus i zakaci mi se, doduse stara, patika za neku zicu ili ostru ivicu i iscepa mi se mali delic.Gsp kao i po obicaju pun smrdljivih ljudi.And the day`s just started.Jedini mini highlight je to sto ipod na shuffle-u pusta 3 Mobijeve pesme za redom

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

btw, upgradeovao mi se MSN na ovu neku valjda 2011 verziju, kakva je ovo abominacija :) Moguće da nisam lepo ispitao opcije, ali za sad ne mogu da nađem kako da isključim ovaj levi "facebook" deo MSN-a. Da, da, znam, treba da pređem na neke mirande i slično, ali ne mogu :)

gore desno ikona, pored Inbox i Add friend

nolife award winner 2006, 2007

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...