Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Natasa ****** pa vi mislite da se zene razlikuju...e vi glupi muskarci...sve su zene iste...

i

Natasa ****** I sta sad...ko kaze da ne smem da priznam..evo fudbal..fudbal..fudbaleri..fudbaaaaleeeeeriiiii moj zivot.. moji snovi..najzad znam da jedino sa takvim ja imam bezbednu buducnost ...i da tako ostvarujem i za sebe i za svoja pokolenja...mlada sam, lepa sam ,pametna i sta treba jednom Zvezdinom ili Pertizanovom fudbaleru ...

Upali su devojci na profil...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nema struje u celom mom kraju rade nesto,smorio sam se :S

Ni kod mene danas nije bilo struje, pa umesto uobicajnog sedenja ispred kompa, ja sam to vreme proveo spavajuci... ahha

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Ni kod mene danas nije bilo struje, pa umesto uobicajnog sedenja ispred kompa, ja sam to vreme proveo spavajuci... ahha

xexe

Inače, najeo sam se sendviča sa šunkom i pršutom \o/

Idem po palačinke sada omom

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

brate...

Ne moras stalno da reportujes sta si jeo i kako si srao :/

E kreki, sad pošto sam se najeo me boli stomak.Odoh da serem \o

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

brate...

Ne moras stalno da reportujes sta si jeo i kako si srao :/

Klasican fejsbuker.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

bio na faksu, pa posle u Cigri na sastanku. Opet imamo audiciju za nove clanove, tako da je danas bilo 10-15 novih DEVOJAKA!!!!! E sad, ja sam stigao na poslednjih 10ak minuta njihovog dela, tako da sam samo pomalo uspeo da bacim oko, i moram da kazem da je bila ona mala sto glumi "Bebu" u onoj nekoj novoj seriji sto se davala na rts-u (kao neki tinejdzeri, blabla). Skroz je simpaticna, moracemo to da preispitamo... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Je li drugari, koje zvucnike da uzmem dok sam ovde na studijama, da mogu da gledam filmove, eventualno neko tise slusanje muzike, a da nisu mnogo skupi?

http://itsvet.com/proizvod/logitech-ls-21-980-000056/comp_tehn_speakers/31/797

Ja imam ove, za te pare kapiram da nema bolje, zvuk je kvalitetan, a prilicno su i jaki za svoju velicinu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...