Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima dobrih mogu reci, jos je 60% studenata devojke, mada opet, smor je recimo kad udjem u ETF i vidim prepun fakultet studenata i na fizicki gde udjem i gde u celoj zgradi nas ima mozda do 100 najvise :/ (i to kad je dobra nedelja)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

'deste društvo ... juče bilo fino, kao što napisah u onom topicu dobih pokoji poklončić fini, ništa strašno veliko ali super interesantno :)

Danas sam malo bolje volje, pošto je vreme bolje, samim tim, ja srećniji ... nema veze što je hladno, tu je sunce i to sve.

Link to comment
Share on other sites

Malo pustili grejanje pa je toplije, inace sam se ovih dana bas navatao zime, sto kod kuce, sto na poslu...:(

Raspao sam se sinoc na treningu...:(

bas sam spao na niske grane otkad sam se preselio...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

prodaj htc :)

ne prolazi mi prehlada vec nedelju dana, moracu da odspavam jedno 12 sati nakljukan :|

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Mislim da si izabrao neki baš "ludi" komp. Dok sam ja svakodnevno pratio te cene, mogao si dobar komp uzeti čak i u gigatronu za 300tinak evra.

Sada sam pogledao malo bolje, ne moze bas za 300 jura ali za jedno 500-600 bez monitora bi moglo nesto da se sklepa.

Link to comment
Share on other sites

Natasa ****** pa vi mislite da se zene razlikuju...e vi glupi muskarci...sve su zene iste...

i

Natasa ****** I sta sad...ko kaze da ne smem da priznam..evo fudbal..fudbal..fudbaleri..fudbaaaaleeeeeriiiii moj zivot.. moji snovi..najzad znam da jedino sa takvim ja imam bezbednu buducnost ...i da tako ostvarujem i za sebe i za svoja pokolenja...mlada sam, lepa sam ,pametna i sta treba jednom Zvezdinom ili Pertizanovom fudbaleru ...

Link to comment
Share on other sites

Natasa ****** I sta sad...ko kaze da ne smem da priznam..evo fudbal..fudbal..fudbaleri..fudbaaaaleeeeeriiiii moj zivot.. moji snovi..najzad znam da jedino sa takvim ja imam bezbednu buducnost ...i da tako ostvarujem i za sebe i za svoja pokolenja...mlada sam, lepa sam ,pametna i sta treba jednom Zvezdinom ili Pertizanovom fudbaleru ...

videh, kopirao mi ortak danas. nemoj da si mi slao njene slike

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...