Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolko ja mrzim Nirvanu a pogotovo Kurt-a, jujuj...Sad kada razmislim, jedini bend i frontmen koje ne mogu da razumem,a generalno mogu (i trudim se) da razumem svaki muzicki pravac i zasto neko to voli i ljude koji je slusaju... Car samosazaljevanja sebe i depresije i trebao je da se ubije jer da nije samo bi pao u zaborav kao narkomancina kakva jeste... Slabic koji je oko sebe okupio milione istih takvih slabica i izgubljenih ljudi kojima je lakse da zabodu zlatan metak nego da bilo sta drugo urade.. Najlakse je naci opravdanje u masi ljudi istih kao ti, a najbolje je sto je on kao stvorio neki pokret LOL, isto kao sto je i stvorio bilo koji drugi pravac muzike koji je "korporatizovan" i usmeren da pravi pare... "MTV Nirvana Unplugged"... Nigga please, kad si na MTV-u, upao si u masinu (love $) zbog koje si tu realno i dosao. A ne, on je jadnicak, pravio muziku za sebe, ALI SLUCAJNO ZAVRSIO NA MTV I POSTAO WORLDWIDE i nije mogao to da izdrzi pa se roknuo kao depresivna dusa kakva jeste...

Ali mozda je i u tome velicina njihova...

I cekam hejt za moje crnce narkomane majmune alkoholicare lose uzore za decu, violent music, opusteno ozezite :D

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Realno meni je kul Nirvana, ali se ne ložim kao "Nirvana jao kako je emo i kul kurt je car", nego jednostavno mi je ok muzika kao muzika, boli me kurac što se on upucao, isto bih gotivio tu muziku i da je kurt bio peder koji je voleo da gleda hokej na travi, nebitno.

Al mogu da razumem i vaš što hejtujete, i realno ima istine u tome da se on nije ubio, ne bi bio toliko poznat i "svetac" i slično...

I JEBOTE OVO JE TOPIC ZANIMLJIVE SLIKE LOL

tumblr_l9fadyhEar1qa40xgo1_400.jpg

Link to comment
Share on other sites

Puno kenjate, svi znamo da Immediate Music pravi najbolju muziku.

illusions005.jpg

32.jpg

38.jpg

37.jpg

36.jpg

35.jpg

33.jpg

23.jpg

Edited by LanFan

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

brate video sam dosta slicica na ovaj fazon, al brate ova bas leluja lol

edit:

mislim na ovo gore zeleno braon.

sta rade ovi likovi u gifu lol?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate video sam dosta slicica na ovaj fazon, al brate ova bas leluja lol

edit:

mislim na ovo gore zeleno braon.

sta rade ovi likovi u gifu lol?

"pucaju" iz prangije... prangija :) alatka kojom se pucalo kada nije bilo lako nabaviti petarde ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jedna sala na racun brace beogradjana, nhf :)

kako izgleda srbija po beogradjanima

srbija.png

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...