Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moze li neko da mi objasni ovu sliku, glup sam

lines%20in%20a%20street.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

moze li neko da mi objasni ovu sliku, glup sam

lines%20in%20a%20street.jpg

making%20of.jpg

Meni i dalje nije jasno whats so special about it?

Ili je fora u tome shto su razlichiti crtezhi izkompozirani tako da naprave jednu formu?

Ako jeste, its still not special :/

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ja tebe nista ne razumem. ti stvarno oces da kazes da ne kontas o cemu se radi tu, a pogledao si obe slike?

Sem ako nije fora u ovome shto sam ispod napisao (jelte nacrtano na razlichitim zgradama, slikano iz ugla da izgleda kao jedna celina), al mi onda izfurana fora....pogotovu u vreme rachunara koji mozhe to da izprojektuje u roku od odma.

Ne vezano za to:

I'll just put this here

38935_1517026561028_1095397177_1499306_4761743_n.jpg

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

o jebote, pa ja nigde ne vidim da je neko dizao akciju u nebesa. a ti sad trolujes bez razloga jer uopste nije fora u tome sto je to podvig ili ne znam ni ja sta, vec upravo u tome sto je to uradjeno i sto ti tako mozes da stanes tamo na to mesto i da se tripujes da imas crvene linije u prostoru. ne vidim da se bunis za one druge opticke trikove koji su uradjeni u adobe ilustratoru sigurno mnogo lakse od ovog. mislim, fejl ti je princip kontanja 'zanimljive slike'.

Sem ako nije fora u ovome shto sam ispod napisao (jelte nacrtano na razlichitim zgradama, slikano iz ugla da izgleda kao jedna celina)

i uopste insistiranje na 'fori' i sta, 'zasluzenosti' da se stavi na rur...ne znam, cudan si mi:) ako oces da kazes da nije tripovito kad stanes tamo i gledas u te zgrade ili da barem nije interesantno, onda jebiga.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne hotju da kazhem da nije moj fazon, kao shto punjene tikvice nisu moj fazon...a nisam doneo dekret o tome da je slika ortodoksno sranje :)

Bem mu kruhnu mrvu ne mogu svoje mishljenje da iznesem a da ne ispadne da trolujem :'(

Nisam reko da brishu sliq, mislim...pripada ovom topiku, jedinostavno se meni ne dja...al ne porichem da je zanimljiva slika nekom ko se 'pali' na taj fazon (ko shto je meni mali meteor alfa i omega topika zanimljlivi klipovi, a nekom mozhda i sranje)

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ma ne to, nego si reko "osim ako nije fazon u ovome blabla", pa brate u cemu mislis da je fazon lol. ono, tolko je los fazon da si mislio da fora mora da ima lejere...aj molim te:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

evo, meni je cas bezveze, a cas smesno, otkud znam, nije nesto, al gotivim ove slikovite tripove, svaki put kad pogledam sliku i zamislim da je stvarno saman sa nekim melee carevima, umrem od smeha:

shaman-level-81-32930.jpg?1286720790

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne kontam sliku i dalje

ovu sa zgradama? pa pogledaj ove slike, jedna je kako izgleda, a druga je "how to" i sve ce ti biti jasno. nafarbal su zgrade medjusobno udaljene blablabla pod odredjenim uglom blabla, da ti kad stanes na jedno mesto dobijas iluziju 2d crteza koji je majndfak i izgleda ko da bleji tu negde ispred, a u stvari ga ima svuda. jel si vidjao one likove sto crtaju po plocniku, pa im gledas crtez iz odredjenog ugla i imas 3d iluziju? slican fazon.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...