Jump to content

Happy momenti


Recommended Posts

Leisure Suit Larry Love for sail, najbolji deo ikada

hahaha :) vrh! mada je šestica nekako bila "erotičnija" jer nije toliko cartoonish.

ono što će mi uvek biti u sećanju je Larry 1 gde mora da se odgovori na ona pitanja da bi se utvrdilo da si punoletan, a buraz i ja jedva znamo da kažemo Zdravo na engleskom :) i onda sedimo dok ne isprobamo sve kombinacije, pišemo šta je tačan odgovor... posle pitaj boga koliko sati ubadamo 5 pitanja za redom i učitava se prva scena igre ispred onog kafića :D i onda sve što smo uspeli da uradimo je "open door"... jebote kakva je to radost bila.

Link to comment
Share on other sites

Jes vala Larry kec je bio carski, tad je bio u originalnoj, velikoj velichini, ne onako mali i zdepast :D

I ona grafika od cele tri boje... Vrh.

Ali ipak..

Pobeda :D

Cudno da niko nije spomenuo malo smrada:

supaplex.gif

Znam da se nalazio na svakom mogucem prokletom PC-u, i uvek me vezu secanja za ovu igru da sam sedeo satima i pokusavao da predjem sto vise nivoa u jednom danu... Nisam daleko dogurao nikad :D

Link to comment
Share on other sites

hahaha :) vrh! mada je šestica nekako bila "erotičnija" jer nije toliko cartoonish.

ono što će mi uvek biti u sećanju je Larry 1 gde mora da se odgovori na ona pitanja da bi se utvrdilo da si punoletan, a buraz i ja jedva znamo da kažemo Zdravo na engleskom :) i onda sedimo dok ne isprobamo sve kombinacije, pišemo šta je tačan odgovor... posle pitaj boga koliko sati ubadamo 5 pitanja za redom i učitava se prva scena igre ispred onog kafića :D i onda sve što smo uspeli da uradimo je "open door"... jebote kakva je to radost bila.

e jes vala, al kad pogledas nema veze to sa znanjem engleskog, vec bas sa godinama, mislim, i da sam znao tada perfektno engleski, opet ne bi nista ubo:) a ni sad ne znam da li bih bio bolji jer kolko se secam u pitanju su neke americke sapunice i kretenski glumci i bilbord top liste i tome slicno:)

posle su uradili rimejk keca kao klasican point and click i to me je smorilo jer mi se mnogo dizala paja kad napisem opet door, a on zapravo otvori vrata nego kad se drkam sa kursorom koji je previse intuitivan.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

prvi disk koji je koshtao 30 maraka lol

RAYMAN_gold_98_1_01.jpg

secam se da nisam mogao da ga instaliram nego je taj lik dolazio jer su tada krekovi bili malo komplikovaniji

a secam se i da sam provalio sa diskom da mozhesh da ga pustish u audio plejeru i onda je prva pesma sav data sa diska, a ostale pesme su muzika iz igre

rs2_3.jpg

sati i sati igranja....

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Setio sam se jos jednog hita a imao sam i momenat ;)

Freespace 2

freespace.jpg

Misija kad prvi put vidis Sathanasa. I kad naknadno ukapiras da je sav trud oko tog broda uzaludan, ko je igrao znace. Endgame sekvenca sa alien flotom je nezaboravna.

\@/

Obozavao sam ovu igru i igrao je satima. Steta sto se vise ne prave slicne : \

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...