Jump to content

Happy momenti


Recommended Posts

Ali jel si brojao koliko si "žetona" potrošio? Ja sam recimo na ovoj arkadnoj mašini prešao Cadilak za jedno popodne, nasuprot tome što sam ga igrao mesecima i nikada nisam prešao u "luna parku", ali sam zato to jedno popodne "ubacio deset žetona" da tako kažem, dok ovamo svaki dan po jedan, max dva, pa nikad ni ne stigneš daleko :)

ja sam mogao da predjem cadillac sa jednim zetonom:))...a postojala je buva da valjda kad na trecem ili cetvrtom nivou pokupis kamen na pocetku nivoa(onaj nivo gde je kraljica onaj brzi lik) i ako dodjes do njega sa kamenom i pogodis ga da je to to...ne treba da pricam koliko sam se smorio kad sam saznao da to nije tacno :)))

mnogo sam lakse prelazio panishera,i to uvek sa nick furryjem :)

i da,ni ja nikad nisam presao comix zone,a lozio sam se mnogo :(

i metal slug isto,jebote koliko sam samo odlepljivao na njemu u picku materinu

nisam video da li je neko spomenuo,ali jebeni street hoop sam razvaljivao,uvek sam bio prvi na listi gde god da igram,koliko sam samo ponosno upisivao GRU kad dodje vreme za potpis

Streethoop.png

iako se radi o fudbalu,super sidekicks NIKAD nisam mogao dalje od polufinala,i to ako me BASH jebeno usere u cetvrtfinalu da pobedim

Super%20Sidekicks%202%20(2).gif

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

de je taj pikolo?

zgrada pre uzicke iz pravca ivana ribara (to mu valjda dodje zgrada posle henesija iz istog pravca). ali segateka u garazi, 'de se nje seti :D

setio sam se battle bugs-a, jedan od mojih prvih ozbiljnijih kontakata sa strategijama, nije uopste bila naivna igra (bar za dvanaestogodisnjaka), a i sam koncept je u to vreme bio prilicno svez i inovativan :)

Battle%20Bugs_1.gif

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Shinobi ili shadow dancer je verovatno bila ta igra sa ninjama zvezdicama i katanom.

Da, da jeste nesto na "sh", ali ne mogu da se setim koja od ove dve :D

Ali, uvek sam vise voleo multiplayer igrice, sa nekim ortakom ili burazerom. Secam se da sam sa burazerom, peglao tenkice po ceo dan, a imao sam i neki motocros, i fudbal... To su bila vremena :D

A i mislim da je tada bilo i vise happy momenata, mozda zato smo bili klinci, ali kao da danasnje igre nemaju tu draz ;)

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

aj napravimo poseban topic za automate:)

mislim, mozemo da postujemo shotove scorova i slicno (naravno, samo jedan zeton se racuna:) ).

samo ne znam dal nas ima sto igramo mame i slicno...jel nas ima, aj javljajte se:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

gruja:

pomenuo sam ja obe. kad smo vec kod street hoopa, juce sam odigrao sa amerima, tajvancima i nemcima i ni sa jednima nisam presao lol :embarassed:

daj link za taj basket :):)

vidi ga ovaj gruja doktor za igrice :) ili se u pancevu igralo na easy sve :) kod nas se ne secam da je neko mogao daleko da stigne sa paniserom :) kadilak se prelazio ali paniser nikad nisam video :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

paniser se prelazi na foru, moze da se predje ako si hardkor. a da je zajeban, jeste.

skini mame emulator (vidi da skines sa UI-jem, kucaj u guglu mame ui ili tako nesto), onda skini neogeo bios za mame (tj kucaj u guglu mame bios pack, lakse je da skines sve biose), onda guglaj street hoop rom. jebiga, ne znam tacne sajtove, al ako ne nadjes iz prvog guglanja, secem glavu:)

jel pikao neko tumblepop? bas sam ga juce igrao, preso tri sveta:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

eto, a oni japanci neguju ponosnu tradiciju buvara:) odes lepo i igras sf2 world warrior bez problema...

Bila je buvara u mojoj zgradi davno, ja sam tamo '97 pred polazak u osnovnu igrao na automatima (jos je baba redovno dolazila tad kod nas u stan pa je bilo "evo ti sine za zele-zeku" a ja odem i kvarim oci na automatu), tamo sam se i upoznao sa drugarom sa kojim se i dan-danas druzim svaki dan (1. septembar '98, prvaci, sretnemo se nas dvojica (isto odeljenje) i kao vidi koja koincidencija da posle svakodnevnog igranja u buvari nas stave u isto odeljenje, posle i zajedno u srednju da idemo. Bas sam se smorio kasnije kad sam cuo da je umro cica koji je drzao buvaru.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Zavisi sta sam radio, ne secam se kad sam cackao pisu i sta sam generalno radio, ali naravno da se secam toga. To i jos recimo da sam tad '97 naucio rolere da vozim i smarao svoje da mi kupe neke plastikanere za 600 dinara (sto je valjda bilo 100 maraka) (al' eto, sad Killy kad me teras da pisem nebitne stvari :D)

Mislim da sam bas zbog tog svakodnevnog igranja na automatika i sjebao vid.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

hah buvare...Cale tri zetona !!! Al su posle psi prebacili na onaj kljuc kao za poker aparate.

Bila je jedna sjajna buvara na raskrsnici jurija gagarina u 64bloku...konzerva na cosku,20-30para bio zeton imali samo stoni fudbal i :

OperationWolf_sm.jpg

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

joj sto je to meni zajebana igra... probao sam malo i bacio nekoliko zetona jer nisam mogao da se pohvatam cak ni posle nekoliko partija...pogotovo plus sto sam pikao tumblepop koji je igretina i po.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

joj sto je to meni zajebana igra... probao sam malo i bacio nekoliko zetona jer nisam mogao da se pohvatam cak ni posle nekoliko partija...pogotovo plus sto sam pikao tumblepop koji je igretina i po.

Video sam je sad na moru :)) Ima neki kao "luna park", u njemu dva aparata, jedan je Tekken 3 a drugi ova igra :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...