Jump to content

Happy momenti


Recommended Posts

Ovo je Dune 2000, obican dune je bio avantura, a dune 2 je bio prvi rts.

Ovo je prvi dune

Dune_megacd.png

Jeste, cela prva disketa na dune 1 je bila animacija, tek na drugoj je bila igra :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Evo samo par stvari, koje nije niko spomenuo chini mi se. Pored toga stavljam amin na 90% stvari navedenih na topicu. :)

Iz perioda Amige

Harpoon - Epic feeling kad sa ruskom flotom gazim amere po severnom atlantiku (i kasnije mediteranu).

History line 1914-1918. Nenadjebivo, sedim za kompom ceo dan, flajka neidentifikovane gazirane hemije na stolu, a ja ko hipnotisan chekam da

muchena Amiga 500 iskalkulishe svoje poteze...

Kad sam se preshalto na PC

Starlancer i Crimson skies. Logitech Wingmana sam kupio zbog ovakvih igara. I shto reche neko, shteta shto u ih u zadnje vreme slabo prave :(

Izvinjavam se shto nisam kachio shotove, ali zurim sad na poso pa nemam vremena za detaljisanje. :)

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Uh, monkey island igre su do 3ce i mozda ove nove awesome.

Chudno mije kako niko ovo nije shibao, il bar nisam opazio :)

MDK3.jpeg

MDK1.jpeg

Imala savrshenu grafiku za ono vreme, plus si mogao ukucati shifru da radi na 486ici..kao :)

+

71AXRA7NVBL._SL500_.gif

odovoga strashne more imao....dobro, nisam jer ono nisam wuss al ipak, jako kripi bilo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

meni bio gotivniji onaj Army Men za Sony1 gde vodiš jednog vojnika 3rd person camera, gde je bio split screen pa je moglo da se igra 1v1 :)

jebo te, simant :)) sta radis tu :D

slabo se sećam, imao sam fazon 6-7 godina, ali bilo je nešto da skupljaš hranu, kopaš kanale po mravinajku tj "dizajniraš mravinjak" imajući u vidu opasnost od napada protivničkih mrava i kiša koje mogu da napune deo mravinjaka vodom. Pa onda gledaš gde da uštekaš maticu, pa organizuješ svoju ekipu u napad na protivnički mravinjak, pokradeš im hranu ili larve, itd ... :)

Link to comment
Share on other sites

Ubedljivo najlepsi trenuci su igranje igrica na Sega Megi!1111111

Ova igrica ostace u mom srcu do kraja zivota :

3_mortalkombat3ultimate2.jpg

Svi znate o cemu se radi!!!!!!!!!!!1111

EDIT : GET OVER HERE! ahahaha

Edited by Pr0toSS

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

@Trooper Da nije mozda Mortal Kombat 3 ?? hhh

A ovo, ma ovo je jebeno najjace, od svoje 7 godine ga igram na Pentium 2 i rado ga se secam.. Caesar III

caesar3.jpg

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo gore i nije MK3 nego MK3 Ultimate.

Pa znam da jeste.. To je kao neka vrsta peca gde imas par novih likova i staza... Al' sam kont'o da nema potrebe da pisem "Ultimejt"...

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

jaooooj koi fleš [jupi] sećam se kao juče da je bilo, kada smo se ortak i ja gađali iz topa preko cele mape

jel beše neki mortar (tj minobacač) bio u pitanju? ne mogu više ni da se setim oružija. u glavi mi je i neki flamethrower koji je bio car

samo je bilo jako trulo što je bio split screen pa u svakom trenutku znaš gde ti je protivnik i šta radi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...