Jump to content

Happy momenti


Recommended Posts

haha kknd :) secam se da nisam mogao da predjem prvu misiju jer nisam znao kako se prave swatovci, pa sam samo stancovao pandure xD

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Prva igra koju sam bas puno igrao i masterovao

Rengade1.png

Onda ide silverball saloon i uzasno popustanje u skoli!

tiger8.gif

wolf5.gif

Onda sam prodao komp i od 1992-2000 bio bez kompa jer sam tripovao da cu umesto da krivim kicmu jebati. Jedna od vecih zabluda u zivotu.

realno, zasto pustati suzu, i danas igram sve ove igre plus deus ex, alice, sc, warcraft, wow, kvake, ut, Jdoom. I dalje je osecaj bolji nego bilo koja nova

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne znam dal razumem topic, dal se secamo konkretnih epic prijatnih/mastajucih/paljevinskih momenata ili nabrajamo gotivne igre? ja sam shvatio da je ovo prvo, ovo drugo mi je malo besmisleno:)

Pa generalno sam mislio na to da imenujete svoje divne momente uz tu i tu igru, i kakav ambijent je bio i cemu ste se najvise radovali :)

Do dushe ljudi su vise kacili samo skrinove svojih omiljenih igara, al' ajde moze i tako :)

Lepse bi bilo kad bi svako opisao kako je dosao do te igre i sta je najvise vezuje za istu...

@rev

jbt kknd, kako je to carsko bilo :D

Secam se isto Civilisationa na amigi kad je izasao jos onomad, znam da ga je buraz igrao a ja sam samo sedeo pored i opcinjeno gledao, nisam jos mogao tacno da razumem sta se tu desava u igri, ali mi je bilo jako interesantno da gledam :)

Posle sam na pc-u igrao "samo jos jedan turn" do besvesti :))

Link to comment
Share on other sites

Odlazak u skolu u 11h da bi ustvari otisao u lokalni Sony klub i ostajanje do 20h igrajuci FF7/8, CronoCross i tonu ostalih igara koje ste vec pomenuli. A kad me na kraju razredna pitala "Andricu, sta si covece radio pa si nabio 130 neopravdanih i sta da radimo sa ostalim?" a ja slegnem ramenima i "Igrao igrice, kod Lede u klubu. Ostalo pravdajte" i ona to uradi, ne zato sto sam ja bio neki baja i cool lik vec zato sto sam bio iskren, nisam pravio sranja bez razloga i zena uvidela da sam se smarao u skoli i da je bolje da me ne cima da dolazim u istu :)

A sad da me stavite ispred tih naslova, verujem da ce sve da mi se vrati i da cu znati sve kako ide i kojim redom :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

aj stvarno da splitujemo ili napravimo dve teme, meni je potpuno drugi koncept kad okacis sliku igre koja ti je do jaja i kad opises neki filing/dogadjaj vezan za neku igru. al dobro, ako sam jedini, onda nista:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kakve emocije.

Doolio sisica.

ne znam zasto sam sisica, ali znam da "omg kacimo slike" topici ovakve vrste, a ne "opisimo dogadjaj" topici ovakve vrste, imaju tendenciju da se pretvore u sshot fest opskurnih igara koje je igrao poster i jos jedan lik i onda ce oni trljati kite jedan o drugog jer su oh tako specijalni i boze kako ovi drugi ne znaju za tu legendarnu igru i tome slicno.

zivi bili pa videli:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Aha, ako ćemo po emocijama i to, sigurno izdvajam trenutak kada smo ćale i ja zajedno spuštali learjeta u flight simulatoru, negde '97 godine. Klasičan father and son bonding momenat, koji se nikada više nije ponovio :)

On upravlja a ja kontrolišem zakrilca i motor. Sećanje na to prvo uspešno spuštanje. Priceless.

Flight_simulator95.png

Imao sam i trip sa monkey islandom 2, pošto nisam mogao na moje ime da iznajmljujem igrice iz igraone, uvek sam molio jednog lika iz kraja da uzima umesto mene, a kako nisi mogao da držiš cd kod sebe duže od 2 dana, 2 nedelje sam svaki drugi dan vraćao i uzimao isti cd.

I još jedan emo momenat, prelazak Vandal Hearts-a na PS1, i pesma na kraju igre koju peva neka naša... Ložio sam se na taj kraj samo tako.

Znam da sam pustio suzicu kad sam je prvi put samostalno prešao.

vandal_hearts.jpg

Evo ga.

Link to comment
Share on other sites

Ajde bre Dulio brate pusti pozitivnu emociju, vidi kako je lepo na ovom topiku.

pa ja komentarisem izmedju burstova pozitivnih emocija, video si mi prvi post. oba poola su mi puna, ne uticu jedan na drugi;)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...