Jump to content

WTB auto


Trooper

Recommended Posts

Mislim da od moje devojke roditelji prodaju bas takvog stila, jtd je sigurno i godiste je tu negde 2001 ili noviji, samo nisam siguran jel 1.9 motor. Pitacu za detalje pa javim .

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

koji to, vi?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Radim u Skodi (Alpros)

ček, i ti si se raspravljao sa svima nama u ovoj temi, a škoda ti pruža hleb?

si barem dobio neki bonus na poslu?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nije, zato shto ovde niko osim mog burazera nije kupio Shkodu [:D]

Shalu na stranu, Shkoda nije losha, ali u poslednje vreme prave mnogo ruzne modele (kapiram da ih je to VW zlostavio, da ne bi pravili konkurenciju drugim, elitnijim modelima koncerna).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ček, i ti si se raspravljao sa svima nama u ovoj temi, a škoda ti pruža hleb?

si barem dobio neki bonus na poslu?

Još uvek mi Škoda ne pruža hleb (daj bože da hoće). Ne nemam nikakav bonus barem ne još 6 meseci...

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

pih, onda si džabe lupetao po forumu

@srba:

niko ne kaže da je loša, ali smo prošlih desetak strana bili bombardovani sa Škodom od lika koji tamo radi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pih, onda si džabe lupetao po forumu

@srba:

niko ne kaže da je loša, ali smo prošlih desetak strana bili bombardovani sa Škodom od lika koji tamo radi

Ne lupetaj gluposti nego pročitaj šta sam napisao ja a šta su pisali drugi . Rekao sam čoveku da proba sve modele pa da odluči šta mu najviše leži a ako želi da proba Škodu mogu da mu pomognem, ne vidim gde je tu bombardovanje . Uostalom, bole me baš kurac da se raspravljam sa zaludnim ljudima koji umesto da daju neki komentar koji će biti od pomoći, prozivaju druge.

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Ne lupetaj gluposti nego pročitaj šta sam napisao ja a šta su pisali drugi . Rekao sam čoveku da proba sve modele pa da odluči šta mu najviše leži a ako želi da proba Škodu mogu da mu pomognem, ne vidim gde je tu bombardovanje . Uostalom, bole me baš kurac da se raspravljam sa zaludnim ljudima koji umesto da daju neki komentar koji će biti od pomoći, prozivaju druge.

Ja ako se dobro secam, a secam se, na moj komentar da je oktavija neudobna si prvo tvrdio da nije pa onda dodao kako mozes da doplatis udobnije sediste.

Rekao sam ti tad i ponovicu ti, mozes i raketu da nabijes u dupe sto ne znaci da si ptica.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja ako se dobro secam, a secam se, na moj komentar da je oktavija neudobna si prvo tvrdio da nije pa onda dodao kako mozes da doplatis udobnije sediste.

Rekao sam ti tad i ponovicu ti, mozes i raketu da nabijes u dupe sto ne znaci da si ptica.

Ja nisam tvrdio da je udobna, rakao sam da ima podešavanja vozačevog sedišta za koje si ti rekao da ne postoji podešavanja osim da može samo ko klupa da se pomera napred nazad što je apsolutno netačno.

Uostalom, ovo definitivno ne pomaže nikom prilikom izbora automobila, tako da se ja više neću nastavljati na ovu bespotrebnu raspravu/trollovanje.

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Zavisi koje godiste . Stoji da su Nemci generalno nesto "tvrdji" od francuza pa i talijana, ali novi modeli Octavie na primer nisu uopste toliko tvrdi koliko neki ljdui pricaju. Naravno da je primera radi Citroen generalno udobniji od Skode, ali razlika nije tolika kao pre. A to da sedista ne mozes da namestis po sebi se verovatno odnosi na modele stare 10+ godina jer vec odavno imas mogucnost podesavanja sedista kako god ti odgovara. (po visini, napred nazad, naslon etc...).

Zaista bi mogao da napustis saranu makar dok ne promenis firmu u kojoj radis.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Santa, nije problem mišlljenje, nego način na koji je nastupio lik, koji pritom nikog od nas ne zna, a zatim dobijemo info da radi u Škodi..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Iskreno da ti kažem, već je lik u nekom postu nudio popuste u Škodi za članove RuR-a, pa sam mislio da već svi znaju :) Mislim da je Dovlagsiju i davao neku ponudu za Fabiu RS :)

Što se tiče savjeta, ne znam koliko ti se sviđaju Avensisi. Mada sam se iskreno već pogubio oko koje cifre razmišljaš.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Pa naplatiti :) Elem, ja sam iz postova isto skontao da radi u Škodi, što je malo bezveze u kontekstu "nepristrasnog" preporučivanju kola, ali opet ne vidim da je tako strašno... Mislim opet se vraćamo na istu priču, nije čak ni uporediv Superb ili Accord ili Audi A4. Em što nisu ista klasa, em što nije ni ista ciljna grupa na koju pucaju. Nemojte me shvatiti pogrešno, po meni Škoda nudi dobar value for money, pogotovu što unutra izgledaju kao da su dve klase viša vozila (mada nisu udobne na dužim putovanjima, to stoji, doduše na iskustvu Fabie poređene sa drugim malim automobilima). Ali prosto nelogično je postaviti pitanje da li da kupim Oktaviju ili Audi A4, to je kao da pitaš da li da idem na letovanje na Adu ciganliju ili na Bali? Ako imaš para naravno ovo drugo :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa nije da nije..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa malo se projektujete, danas nije sirotinjski imati bilo koji automobil, ko jos ima da da 7-8 hiljada evra za najjeftiniji automobil sa platom od 300 evra..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Tu je sve poprilichno jasno kada sednesh iz Shkode u Audi - jednostavno Audi je luksuzan auto i to se oseca odmah. Nisu oni ludi da dozvole da Shkoda bude duplo jeftinija od Audija, a da ima potpuno iste karakteristike.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

normalno, nije cena duplo samo na brend. cak se i kad udjes u ovu statorkovu a klasu oseca da si usao u mercedes.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...