Jump to content

Mundobasket 2010


leisure

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tepic retard mutavi.

A za one koji hejtuju teodosica da se usrao i podlegao pritisku...

Selektor košarkaške repreznetacije Srbije Dušan Ivković izjavio je da Miloš Teodosić igra povređen, odnosno sa slomljenim prstima.

Plejmejker našeg nacionalnog tima igrao je ispod svog nivoa u osmini finala protiv Hrvatske. Imao je šut iz igre 6-1 i samo dve asistencije. „Kada me već „golicate" ne moram sve da pričam pred inostranim novinarima. Teodosić igra teško povređen, polomljenih prstiju. Nije u stanju da kontroliše adekvatno loptu desnom rukom“, rekao je selektor Ivković, a prenosi 'Sport'.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

to sto je rasic proradio nije iznenadjenje, duda ga je dopingovao i namestio igru koja njemu odgovara, a ne kao kod vujosevica jedan omasaj i mrsh na klupu... dakle duda car ostvario potencijal rasica za 2-3 meseca priprema... realno svaka mu cast, samo da tako nastavi kuc kuc kuc

ja nazalost nisam gledao tekmu, morao sam da prisustvujem svadbi nekoj, ne pitajte nista...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledao sve NBA utakmice prošle godine, a neke čak i dva puta ako su bile baš zanimljive...

Hoću reći, i Kobe je igrao sa povredom prsta baš dugo, a po tome što Teovi prsti ne izgledaju baš izlomljeno, mislim da je slična povreda u pitanju.

i??? u kakvoj je formi stojakovic? :DDDD

Link to comment
Share on other sites

rasic je igrao kao maloumnik u partizanu dok je bio u fmp-u igrao je odlicno bio konstantan posle toga se lik izgubio u partizanu je igrao od sjaja do ocaja :)

ma sve to stoji... ali secas se jarica protiv amera... jebeni degenerik!!! i onda da trojku i 4 bacanja bez promasaja... zavrsi utakmicu sa 7 poena... sve u poslednja 2 minuta... a ceo grad peva: ma rko ja ric nije tolko los, nije tolko los, nije tolko los!

maaatori... za jednu sekundu... pa to mogu samo srbi :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...