Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jebala vas šutka, treba izdvojiti poseban kavez na koncertima gde ima potencijala za šutke, da oni koji hoće normalno da stoje, prate koncert sa društvom bez bojazni da te neki neiživljeni pijanac slučajno laktom nokautira. A i ono nisu više šutke, posmatram ih i ono je tuga, nešto između šutke i fajta, neće da se biju da ih murija ne izlema, pa malo po malo neko ti zavuče lakat ili neki drugi prljavi potez čisto da kompenzuje rejdž.

cisto da razjasnim, kad sam rekao 'pobedio' nisam mislio bukvalno. ko sto neko rece, ne podnosim ga vishe od bajage. a sto se shutki tiche, nisam ja u tom gasu :D

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skroz je kul :)

Mi smo isli u vikendicu kod drugarice, malo se kupali, pravili rostilj, pili...

Koliko sam zavalio, ima samo jedna plaza za kupanje i to je to :D (nema nekih specijalnih dodatnih aktivnosti)

Ima i moj ortak vikendaju na beloj steni,mozda su on i tvoja drugarica BRAT I SESTRA!!?!?! :>

Da,ima jedna plazha i to je to,ali do jaja je :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ako idesh sa zhenom na medeni mesec, onda ti preporucujem da se otvorish za Jolly i Kontiki jer, ma koliko su skupi, josh nisam cuo da se neko sa njim zajebao. A generalno poslednje sto ti treba na medenom mesecu je briga

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Jolly je krš, njih preskačite

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...