Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo jednu stvar mrzim vise od bajage, to je van gog. Celu noc je drndao, plus su horde pijanih padavicara njakale pod prozorom. Smrt yu rocku!

A sad odo u italiju, veoma rado cu se slikati kako jedem prosciuto con melone i pijem proseco HAE!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

izblejao sa drugaricom do 1 noćas s obzirom da ne smem da se mnogo krećem zbog ruke. ne spavam već treću noć i sve se ono okrećem u nadi da ću naći odgovarajući položaj za ruku, ali... kapiram da nema ništa od toga.

dobro jutro jutarnji carevi

le fu

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

poz voz

juce bio na fruskoj gori, bleja, mnogo dobra priroda

kad sam se vracao tu kod usca, imaju 3 trake za jedan smer, u prve dve se ide polako, u trecoj krajnjoj desnoj neki isao onako solidno brzo, i debil neki pijani sa BF kreno da pretrcava, jao kako je to zaskripalo, znaci lik je za dlaku izbegao prelome svega i svacega :C jos posle onako stavio ruke u dzepove i odsetao polako, kontam sutra se nece ni secati da je mogo da zgine najopustenije :C

Link to comment
Share on other sites

to zbog hijerarhije

pa bar nema <beogradski naglasak>Béògradjana</beogradski naglasak> da prave guzvu i da bacaju smece gde god

odpikasmo odbojku, mi matorani (svi oko 30) poslali neku decu kuci posto su se mnogo przili da znaju da igraju pa je bilo 15-7 (igra se jedan set, pobednik ostaje)

posle dosli neki drugi klinci koji treniraju pa su oni nas sklonili s terena ^^

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

ma ok je to za hijerarhiju i zivinu, zajebancija

nego eto, ja da se nadovezem i da pisem nesto dok pijem kafu ^^

ali jeste mi bilo drago sto nema beogradjana, 90% lokalni ljudi ;)

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Keva imala hitnu operaciju slepog creva sinoc, posle operacije zove me cale na mobilni i kaze mi "operisala ti se majka, ajde dodji kuci da pricamo", nisam znao da sta da mislim, mentalac nije mogao da mi kaze da je sve proslo kako treba dok nisam dosao kuci, presekao me na pola..

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da su mi u agenciji otkazali turu do Meksika, zbog manjka interesovanja (iako se radi o turi u Novembru). Sad imam mesec dana da se odluchim izmedju Argentine ili Irana...

teško je

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da li su ribe bolje, to zavisi od ukusa, meni je persijska žena drool.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

djule je pobedio sinoc. 'ajmo sutka, ajmo sutka' :/

:* djole

jebala vas šutka, treba izdvojiti poseban kavez na koncertima gde ima potencijala za šutke, da oni koji hoće normalno da stoje, prate koncert sa društvom bez bojazni da te neki neiživljeni pijanac slučajno laktom nokautira. A i ono nisu više šutke, posmatram ih i ono je tuga, nešto između šutke i fajta, neće da se biju da ih murija ne izlema, pa malo po malo neko ti zavuče lakat ili neki drugi prljavi potez čisto da kompenzuje rejdž.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jebala vas šutka, treba izdvojiti poseban kavez na koncertima gde ima potencijala za šutke, da oni koji hoće normalno da stoje, prate koncert sa društvom bez bojazni da te neki neiživljeni pijanac slučajno laktom nokautira. A i ono nisu više šutke, posmatram ih i ono je tuga, nešto između šutke i fajta, neće da se biju da ih murija ne izlema, pa malo po malo neko ti zavuče lakat ili neki drugi prljavi potez čisto da kompenzuje rejdž.

Istina :) Prosto je smeshno ono nazvati shutkom :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...