Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

navukao sam se na LOL, jel igra jos neko od vas macana?

Igram ja, skoro sam počeo osmi sam lvl.

Acanbgd dodaj pa ako hoćeš da igramo nekad zajedno :)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Postoji i drugi rok, ne znam zasto se svi cude kad sam im rekao.

Elem, ja bio na prijemnom, sabio sam ga, najverovatnije upadam, sutra bez opterecenja polazem jos jedan.

Kreki , moras priznati ti drugi rokovi su uglavnom radi formalnosti :D

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

cale mi se napio i dodje mi da ga iznabadam.Mislim ne zato sto se napio,bozhe moj,nego zato sto je poceo da kenja i trabunja po gajbi.

Pricamo o tekmi i ja kazem kako su svi kriminalci i retardi,i kazem,i sudija kriminalac nije svirao penal i crveni,i sad on poceo da mi pricha kao da sam ja poceo da branim repku i kenja i kenja,i onda spomene subotica i ja kazem kako sam u 30 sekundi znao da ce lose da odigra kad je sutnuo loptu u aut,i on poceo da mi prica kako su najzahvalniji defanzivci koji nista ne prepustaju slucaju i izbacuju loptu u aut,a pritom pljuje subotica sve vreme.I sad,ja mu kazem,ma nije ga niko napao,nije debil mogao da potrefi teren i on pocne da mi prica kako je Brigel igrao za fudbalsku reprezentaciju Nemacke a on je bio reprezentativac u desetoboju,pa mi spomenuo nekog Spasica iz Partizana, i kako njih dvojica nista nisu znali,znali su samo da cuvaju igrache,i kako su oni obavljali svoj posao.Pa je onda ne znam kako spomenuo Partizan(pritom mi navijamo za zvezdu),Sherif i kako je Vlada Vermezovic tad pre 4-5 godina rekao "kako svi igraju fudbal" i onda je nekih 10 minuta kenjao kako su to neke priche koje mu nisu jasne samo zato sto sam ja rekao da su realno slovenci ekipa koje treba ispratiti sa tri komada,ali da smo mi bulja.A kad sam spomenuo Kuzmanovicevu priliku,15 minuta mi je razglabao kako je tu trebalo da sutne spicem i da se to tako vari, na sta sam mu ja rekao da mu je ostala lopta iza i da se spetljao, i onda me je on ubedjivao da je to zato sto vec 15 godina niko ne zna da sutne shpicem,a on majstor tako uvek hekla na malom fudbalu,i da toga vise nema u danasnje vreme,kako je poslednji velemajstorski spic bio Ronaldinjov protiv Celsija,a da je Ronaldo poslednji igrach koji ga je redovno koristio.

I onda sam uzeo da iznosim smece da bih ga iskulirao,medjutim on se pojavio tu sa sve sakoom(posto je jelte gledao sa ortatjima u kafani tekmu) i ja ga terao nazad u kucu da se ne prlja,medjutim on mentol uzeo da presipa iz nekih kanta u kesu,kao fazon da ne bismo tri puta izlazili iz dvorista,nego sve ce da stane u dve kese.

I evo sad ga gledam kako je prethodnih 10 minuta lutao po kuci,prvo je napunio vesh mashinu i stavio da se pere vesh,a sad je ispraznio mashinu za sudove i napunio je i to je stavio da se pere.Koji jebeni car,i posle se pitam na koga sam.

Mislim ne znam sto sam ovo pisao,ali meni je urnebesno tragikomicno smesno :>

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Tamo ti je fax prve dve godine. Mogu da se kladim u recimo zilion evra da si fax upisao. Ja sam upisao isti u prvom roku da bih dobio karticu za menzu, nisam ni radio prijemni, priznata mi matematika sa Rafa. Chestitam, kolega. :D

Ja kako sam predao gotov test, covek mi kaze "vidimo se na predavanjima, kolega" :D

Cekaj, koji si ti smer? Meni je sestra na meteorologiji (upisala sad u junu), a ja sam stavio prvu zelju Primenjena i kompjuterska fizika. Doduse, ima jos vremena, moram da odradim i ovaj drugi prijemni sutra na Masincu, ako njega super uradim, idem tamo, ako ne, na fiziku cu.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...