Jump to content

The Walking Dead AMC series


Recommended Posts

to i mene nervira...

zombije resavaju na 50m sa jednim hicem u glavu iz pistolja, a guvernera i ekipu ne mogu sa automatskim puskama. mislim, rik je do sad bio totalni op sa najobicnijim revolverom, al zato m4-ku ko da je prvi put uzeo u ruke. ne moze vola da ubode. kinez i njegova su me isto razocarali kad je pucanje u pitanju :)

qft

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Ne'am pojma, meni sve ovo isto :) Ponadao sam se da će možda da ih naprave da ovu sezonu budu OP svi i onda ono rokačina na sve strane, svaka epizoda, malo da se relaksira sve i da ne bude toliki smor :) Ovako ću verovatno sačekati sve epizode prvog dela pa odgledati pa onda drugi isto tako.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jel gleda neko ovo jos? :) Danas izasla prva epizoda cetvrte sezone, jebote koje djubre. Mislim da ce ova sezona premasiti nivo smora i pateticnosti druge i trece sezone, mada kontam da necu vise ni gledati tako da me ni ne interesuje a i preporucio bih svima isto. :)

Edited by деки
Link to comment
Share on other sites

fazon umro od visoke temperature i pretvorio se u zombija... ili je virus mutirao nekako :>

 

u svakom slucaju, previse moralnih dilema i patetisanja u ovoj epizodi. malo vise akcije bi dobro doslo!

Sto je najgore bilo je dosta i akcije, ali epizoda jeste nevidjeni smor. Ako je ova epizoda najava cetvrte sezone, onda no comment...

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, umro sam od dosade na sceni sa tri pitanja, a u prodavnici cela polica se raspadne od jedne flase i prevrne ceo raf. Cenim da im je budzet postao ogranicen i da ce klincem da prorede postavu.

 

To tu stoji i raspada se bez održavanja i izloženo spoljašnim uticajima već poduže vreme, iznenadio bi se koliko stvari brzo propadaju kada se neadekvatno održavaju.

 

 

Meni je ok epizoda bili su mi zabavni i delovi sa akcijom i ''drama'' momenti. Imamo crnju teškog alkosa, štrebera insajder zombija, dovaljno za sledeću epizodu :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

To tu stoji i raspada se bez održavanja i izloženo spoljašnim uticajima već poduže vreme, iznenadio bi se koliko stvari brzo propadaju kada se neadekvatno održavaju.

Da, ali proteklo vreme u seriji je negde manje od 3 godine. Najgori rastvor shodera ne bi onako popustio pod tezinom ljudskog tela, a kamo li krov onolikog supermarketa koji je jos istrpeo pad velikog helikoptera, bez najmanje rupe.

Najbolje od svega, zombiji laganim korakom setaju po krovu svo to vreme i nikako da propadnu, nego bas kad se skupi njih pet na manjoj povrsini.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...