Jump to content

Na prodaju: Kia pro_cee'd 1,6 full beli


dovlagsi

Recommended Posts

Daklem, beli Prosid maltene nov, presao 5.500 km, sa ful opremom:

- felne 17"

- koza-stof sedista

- automatska klima

- parking senzori

- radio cd/mp3 sa iPod/aux/usb konekcijama

- ...

Prodaju ga jer im je nepregledan. :)

14.000e al mosh se to jos obara sigurno

Ako je neko zainteresovan, nek mi posalje pm ili nek postuje nesto odje :)

1261493075_proceed_2.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Od 12.500 do 15.500, zavisno od opreme

I to na 60 mesečnih rata, bez kamate.

Mozda u zemlji mrmota koji zavijaju cokoladice u foliju.

Slab je Kijin lager ovde, nema zanimljivih primeraka cak ni u proizvodnji koja pripada kvoti za nasu zemlju. A ovaj auto je bukvalno nov, znaci ima jos neke folije unutra.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

лоооооооооооооооол...

4к евра у кешу плус 6 година по 100 јура и добијеш нови Сид. сад им иде нека акција. 10,5к до 16к се сада крећу цене. дали су 4к попуста.

комшинка је попиздела...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

dovla, mislim da gresis, bio sam skoro kod njih i imaju svasta na 'akcijama', imaju i neke komade koji su vozeni valjda malo tipa tri iljade kilometara itd.

klot 1.4 je deset i po iljada.

ja sam platio pre dve godine 1.4 sa drugim paketom opreme 14k pre svih onih popusta i sranja. ja mislim da ti je komsinica preterala:) ja licno bih pazario u prodavnici, i to da nije sedala u njega, a ne presla neke kilometre jos.

edit - lol kad ne citam kalijev post:) eno ga, 15.5 k lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Mozda u zemlji mrmota koji zavijaju cokoladice u foliju.

Slab je Kijin lager ovde, nema zanimljivih primeraka cak ni u proizvodnji koja pripada kvoti za nasu zemlju. A ovaj auto je bukvalno nov, znaci ima jos neke folije unutra.

To sto je "bukvalno nov" mosh obrises macku o rep i sam to dobro znas al guras svoju robu. Kad auto izadje iz salona mozes odma da mu skines cak 20% u ovakvoj situaciji u zemlji.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

dobro, 10k bi bilo vec previse, ja bi ga cenio tipa 12, ali ne verujem da bi ga neko uzeo, vec bi uzeo slabiji prosid u prodzi. to je glavni problem u sustini jer je polovan auto - polovan.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ahhhhh ljudi :)

dobro, ajmo redom:

лоооооооооооооооол...

4к евра у кешу плус 6 година по 100 јура и добијеш нови Сид. сад им иде нека акција. 10,5к до 16к се сада крећу цене. дали су 4к попуста.

комшинка је попиздела...

Onaj ko bi kupovao auto na lizing ce svakako poslusati tvoj savet, medjutim, jako malo ljudi ovih dana uzimaju kola na taj nacin. Nema logike da nas narod ima para za nov auto, ali tako je...

http://www.kia.rs/pricelist/?model=300

Domaći diler, a ako iskopaš stranicu AKCIJA videćeš i za 60 rata info.

Osim ako nije zavera da ti prodaju auto a ne isporuče ga :D

Nego, izgleda da će dovla sprcati ako joj proda auto, pa se trudi :D

Nece da sprca jer je matora. :(

Elem, 60 rata ti je za cene bez aktuelnog popusta, that's the catch. U ovom slucaju - 19.550 evra.

To sto je "bukvalno nov" mosh obrises macku o rep i sam to dobro znas al guras svoju robu. Kad auto izadje iz salona mozes odma da mu skines cak 20% u ovakvoj situaciji u zemlji.

Ma ja sam sasvim siguran da ce ona pristati i za 13k, u zavisnosti koliko se dobro cenjkas. A to je onda tih 20% o kojima ti pricas.

Imajte jos u vidu da je ovo toliko trazeni BELI Prosid sa TX opremom, koji nasi dileri odma rasprodaju cim ga dobiju! Jos malo u prilog tome je i cinjenica da Kia Auto vec duze vreme prodaje isti ovakav Prosid, ali 2008. godiste. Test vozilo koje su vozili i novinari i stranke i zaposleni, negde oko 30.000 km, sad su spustili na 13.200 evra.

Naravno da ce se oba prodati tesko, ali komsinica mi je pa moram da lobiram. :D

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Onaj ko bi kupovao auto na lizing ce svakako poslusati tvoj savet, medjutim, jako malo ljudi ovih dana uzimaju kola na taj nacin. Nema logike da nas narod ima para za nov auto, ali tako je...

брате, ако још плаћаш у кешу цео ауто добијеш и екстра 500 евра попуст. дакле, за кеш је 10к клот модел (чија опрема је боља од неких као опремљених кола), а најнамуњенија макина иде онда до 15к.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Koja je prica za ovaj prosid 1.6 dizel CRDi VGT / 115 KS LX City od 14.850e. Jel vozio neko, vredi li te pare ? Auto po karatkeristikama i izgledu deluje sjajno.

I kako ide placanje, koliki je depozit i kako idu rate? Kako ide placanje uopste, preko banke mesecno sa tekuceg racuna ili neka druga prica (lizing, kredit...)?

Jel ima neke kamate tu (osim vece konacne cifre pri placanju na rate), tj jel uzima banka nesto ili kako? Mozda pitam gluposti ali nisam apsolutno nista pratio, ne kupujem kola svaki dan [8D]

Link to comment
Share on other sites

meni je auto ko auto sjajan, prezadovoljan sam ovim mojim 1.4 na benzol, ako se ne varam, moj je lx fresh, sto mu dodje city minus felne, blutut i ajpod. vozikam se dve godine i nista mu ne fali. jedino mi nesto malo tandrce, ali 99% je neki predmet, a ne sam auto, jer imam gomile govana u pregradama u vratima.

ja sam ga pre dve dine platio 14.100e. al sad su svi zivi pojeftinili, pogledaj i ostale proizvodjace, imas odlicne automobile za 10-12 iljada pa preko. ja bi obratio paznju na japance recimo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Koja je prica za ovaj prosid 1.6 dizel CRDi VGT / 115 KS LX City od 14.850e. Jel vozio neko, vredi li te pare ? Auto po karatkeristikama i izgledu deluje sjajno.

Što se tiče same vožnje trebalo bi da može da se zakaže probna vožnja, overi im sajt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dosho Dovla s mora!

Kia sa 1,6 CRD dizelasem je trenutno najbolji izbor i definitivno kupi nju, ako si zainteresovan! Vozio sam ih sve osim 2,0 benzinca, i 1,6 dizel je najbolji izbor. Najbolje je da zovnes uvoznika i da vidis sta imaju na lageru, imas telefone na www.kia.rs

Inace komsinica nikad nece prodati svoju Kiju, imajuci u vidu da sam pre desetak dana sreo lika koji je kupio polovni prosid sa 1,4 motorom i bez opreme za 9.000 :|

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...