Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bas do jaja :)

cackao sam malo po cydiji i namestio sve opcije koje bi imao sa ios4, i pored njih jos gomilu do jaja stvari.

nabijem na kurac i apple, i nesposobne jailbreak developere, i moju mc verziju ipod toucha, i sve ih nabijem.

al sad se osetim ko da mi je dan pobedio, jos samo da nadjem neki wifi bruteforcer za ipod i to je to :D

Link to comment
Share on other sites

Danas sedimo u kaficu i za stolom pored nas chetiri slovenca sede i ruchaju.

A konobar neki bosanac, kad je video koliko su naruchili zalepio se za njih ko zhvaka. I tu se konobar i oni neshto shale i zajebavaju i odluchi konobar da ih chasti sve sa po jednom rakijom. Mislim da je bila shljiva.

I nisam najbolje ispratio sta se izmedju izdeshavalo, uglavnom dobiju oni tu rakiju. I nakon jedno 2 minuta vidim lezhi lik na podu, ne zna gde je i povraca. Jedva je ustao 3 minuta kasnije bled ko krpa. A ovi njegovi ortaci umiru od smeha i bole ih kurac da mu pomognu. Naravno, i konobar im se pridruzhio.

Verovatno nije samo zbog rakije pao. Ali ne znam da li mi je u tom trenutku bilo smeshno ili odvratno. Ali taj stav "Ovo nije nasha drzhava, ovo su Srbi oni su pagani, mozhemo da brljavimo koliko hocemo." me je iznervirao. A likovi imaju 25+ godina.

ne kenjaj leba ti

i tako dan za danom...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno nisam skapirao sta je prota hteo da kaze. Odnosno ko je tu negativac, ko je ispao ok, jel su svi loshi, jel prica iz vishe "lejera" ...

Inace, jutro svima, odoh da sipam benzin i mozda operem i auto :)

Link to comment
Share on other sites

Uff, tek sad osecam posledice jucerasnjeg trocasovnog fudbala, noge ubijaju :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

prota nije video da u toj priči smo i mi stoka, gde strance nudimo (domaćim? :)) alkoholnim pićem čime širimo popularnost nesvesnosti čak i među starijima. Situacija gde je on strovaljen a ostali mu se smeju dovoljno govori gde smo sada.

poz!

Dule:D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

videh formicu danas u srpskih vladara kako sheta sa nekim likom [:D]

trebo si da viches, formiiiiiiiii :D

probudih se, valjda ce da zaprashe ove komarce jebo ih otac

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

uzajmio sam microlab 5c zvuchnike od ortaka koji nije kuci celo leto, sad sam poskidao lossless muziku i ima da molestujem komshiluk.

a kad sam vec kod komshiluka i muzike, neki jebeni faktard vec dve nedelje svako veche odvrce ekrema kuca poso, a pre toga je odvrto milana stankovica :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...