Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Raskinuo sam stari ugovor sa telekomom za adsl koji imam u Jagodini, i onda poslao sestru koja je srednjoskolac da sa kevom potpise novi ugovor i 4 meseca za dzabe net (akcija za djake) :D

A posto je vec za dz, resio sam da se i bahatim malo pa smo uzeli 8 click :D

Taman ova 2-3 meseca leta dok blejim u Jagodini, posle kad bude trebalo da se placa samo spustim protok :D

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na foru bi ti se smejali ortaci na sastanku omladine bunjevačke demokratske partije

ali bi podmladak shokackih demokrata rezignirano napustio skup...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pre neki dan sam imao prilike da udjem u opstinu novi beograd

pored toga sto sam video najvise clanove najbrojnijie opozicione stranke ^^

moram da kazem da polovini ljudi koji su usli na vrata tamo fali vrlo malo da dolaze u opancima

sta je zakljucak - zemlju nam vode zemljoradnici

Link to comment
Share on other sites

ja idem vecheras na exitaru upregnucu djuntaru,pa ako neko hoce sa mnom u principu mozhe,nek mi se javi na pm..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...