Jump to content

pričajte


Recommended Posts

nije valjda da su toliko glupi da uvaže tu promociju za broj koji je već imao adsl i koji si ti malopre odjavio?

Jesu. I to po onoj ''Fool me once...'', iz razloga što...

... a i mislim da se smanjenje brzine naplaćuje, dok se podizanje ne plaća :)

...sam istu stvar uradio i prošlog juna kad je bila akcija 3 meseca za dz novim korisnicima, i ne, ne naplaćuje se smanjenje protoka :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

posle duuuuuuuuuuuuugo vremena (još od trećeg srednje ja mislim) se desilo da mi riba pridje, započne razgovor i na kraju traži broj. sprco u najavi \o/

Edited by Miksa

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Auh sad ustao i ni mi dobro :(

Vrteh sinoc ziku u jednom klubicu ovde, bilo bas sexi, jedino sto sam 5 sati vrteo al nema veze

a veceras opet tako :\

KMEK

kad kreces na krf bratjori??

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

posle duuuuuuuuuuuuugo vremena (još od trećeg srednje ja mislim) se desilo da mi riba pridje, započne razgovor i na kraju traži broj. sprco u najavi \o/

cudno, i mene skoro na adi startovala neka. ali sam failovao na pitanje da li imam devojku :D

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

au ljudi moji, kakva dva dana u NS-u sa drugarima, ne mogu da vam opisem. Sta se nama sve izdogadjalo, i sta nas je zadesilo, ono je bilo neverovatno. Sad dodjoh kuci, ceo sam slomljen, apsolutno me sve boli, ali vredelo je definitivno. Bice ovo jedna super super uspomena.

Idem da zveknem fervex i da popijem neki caj, pa da odspavam jedno 20 sati, da se malo oporavim. :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...