Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio na rostilju od nekih 4 do 8(da da,OSAM), pa na tekmu u kafic. Tamo sreo Peju drugara (haha, Pejina Holandija ga poduvala, pa se vadi na neke sudije :D). Poprilicno sam popio, tako da idem da prezalogajim nesto, pa na spavanjac. Laku nooooc! :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

krenuo sam od muuke da koristim onaj speed dial na operi i sad tu kao imam politiku i lodovala se neka slika naslovnice od pre par dana sa tadicem i od tad kao gledam da reloadujem jednom kad ne bude on, da ga ne gledam, al ne vredi, chovek je svaki jebeni dan tamo, kao mesija jbt.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

videh par grupica španaca kako slave po beogradu. par njih se čak i kupalo u fontani kod pašića. naravno, smorili ih kerovi.

videh par grupica španaca kako slave po beogradu. par njih se čak i kupalo u fontani kod pašića. naravno, smorili ih kerovi.

Link to comment
Share on other sites

videh par grupica španaca kako slave po beogradu. par njih se čak i kupalo u fontani kod pašića. naravno, smorili ih kerovi.videh par grupica španaca kako slave po beogradu. par njih se čak i kupalo u fontani kod pašića. naravno, smorili ih kerovi.

neosporivi dokaz da su shpanci cigani :D

Link to comment
Share on other sites

Umoran sam ko pas od petak-subota non stop arbajta, ali bar sam se juce lepo nasetao sa detetom i zenama, plus sam se sa klincem igrao muženja kobre pa sam se oraspoložio. Sad blejka na poslu, džaba kafa i skup sok, vrh jebote.

Još da odlučim dal večeras kružni trening ili fokus biceps-grudi JEAAAAA!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

uf

krenuo sam od muuke da koristim onaj speed dial na operi i sad tu kao imam politiku i lodovala se neka slika naslovnice od pre par dana sa tadicem i od tad kao gledam da reloadujem jednom kad ne bude on, da ga ne gledam, al ne vredi, chovek je svaki jebeni dan tamo, kao mesija jbt.

bilo kuda kiki svuda

ali bar sam se juce lepo nasetao sa detetom i zenama

i šta kaže kole, kako radi desire?

Link to comment
Share on other sites

Pa da ali ocu prvo 2 meseca samo kruzni da se vratim u formu (LOL, kod mene forma podrzumeva kada instruktor kaze "rasiri noge u sirini ramena" da ja skupim stopala).

A sto se koleta i desirea tice, nije ga ni otpakovao, prodaje ga povoljno. Nov neotpakovan sve u fullu. Niggeru, nece da ga proda za 30 eura.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa da ali ocu prvo 2 meseca samo kruzni da se vratim u formu (LOL, kod mene forma podrzumeva kada instruktor kaze "rasiri noge u sirini ramena" da ja skupim stopala).

A sto se koleta i desirea tice, nije ga ni otpakovao, prodaje ga povoljno. Nov neotpakovan sve u fullu. Niggeru, nece da ga proda za 30 eura.

Covek bi pomislio da nije u pitnju mobilni telefon :o

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...