Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sise, kad idete na basket...ja radim do 7 tako da kapiram da necu moci:(

Nalazimo se u pola 6...ako mozes, dodji :p

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

vratila sam se sa Exit-a... bilo je super, ludnica, nikad bolje ... :D

videla sam Mutu na Fusion-u i ujka Festera, a.k.a komsiju, a.k.a Nikolu kako juri kroz masu ... ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

docicu ja sa ekipicom ako budem imao vremena :D jel smem?

aj ako hoces dodji sam treba nam jedan :P

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ne kaki, nek dodju svi...tamo cemo da napravimo podelu :)

znam bre choveka. vid'o sam ga. :)

nemamo mrezicu :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

postoje dobre sanse da dodjem sam :D svima je kao mnogo vruce za basket

dodji sam igramo tamo protiv nekih likova. aj shibnucu ti mob na pm pa se javi bicemo tamo nemke i ja u pola 6.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

isao sam kolegi da kupim sat za odlazak iz firme, i video najlepsi sat na svetu. Znaci ljubav na prvi pogled

DieselWatches_DZ7102fw430fh430.jpg

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

slika021g.jpg

Jebote uzas :) Ali kako je lep sat.

Prodavacica mi je rekla (posto sam u uzasnoj kariranoj kosulji danas) "takve imaju ovi iz star treka" ahahahahaha

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@Fatso

Jebote, treba ti lupa da vidis koliko je sati :(

@Formi

Kad krenem, videcu da li mogu negde mrezicu da kupim...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Pa ima odvajanje na putu od Osijeka ka Belom Manastiru. Mislim da idu Ugljesh i Jagodnjak pre Bolmana (ako si chuo za njih mozda). Jesi i ti iz tog kraja ?

Keva mi je odande,iz Belog Manastira.

isao sam kolegi da kupim sat za odlazak iz firme, i video najlepsi sat na svetu. Znaci ljubav na prvi pogled

DieselWatches_DZ7102fw430fh430.jpg

I meni se svideo,kontam da je oko 200e?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

moja keva je kupila caletu onaj timeforce sto nadal reklamira,toliko je old skul i do jaja taj model sto mu uzela da bih ga nosio stalno za razliku od ove chuke koju imam koje se sramotim da nosim zato sto je shabanske marke:/

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

E ja sam video sjajan sat u Beograđanci, ali sad, u stilu matorih penzosa, ne mogu da se setim ni cene ni marke. Mislim da je bio Diesel i da je koštao oko 10k ... nije neki brend za satove, ali su ga baš lepo bili napravili. A od skupljih sam video jednu vrh Certinu pre jedno mesec dana.

Link to comment
Share on other sites

@formi,nemke ako budete tamo oko 6-7, svratite do fudbalskih (onih prvih) terena da se javite. :))

Da blejkamo :)

@Formi

Kupio sam mrezicu, ali shabani uz mrezicu ne daju onaj kanap kojim se vezuje oko kosa...ajde nadji nesto pa donesi :)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...