Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne, ali ne možeš to ni da kažeš posle jedne sezone. Koliko je bitnih likova u BB uvedeno u drugoj, a koliko tek u trećoj sezoni, koji su podigli kvalitet serije?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

@ Breaking Bad

Kako vam drago, ali mislim da mnogo grešite i propuštate po pitanju te serije

Giancarlo_Esposito_517x307.jpg

bb_saul_goodman1.jpg

bb37.png

22848-27051.gif

thecousinswaltshouse.jpg

Breaking-Bad-3-07-One-Minute-breaking-bad-11964980-760-535.jpg

Oni koji su gledali znaju šta sam hteo da kažem slikama

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ne spojluj mi :(, juce sam zavrsio prvu sezonu, iako su prve 2 i ona se eksplozijom bolje od ostalih cela sezona mi je ostavila dobar utisak. Mnogo mi se dopada rezija, pogotovu u pilotu.

Edited by dustman

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ne spojlujem ništa, 1,2,3 i 5 su primeri nekih od carski odrađenih likova u kasnijim sezonama, 3 i 6 su konkretne scene koje izuvaju kako su odrađene (i to je samo mali deo njih, a ništa konkretno nije spojlovano).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

kids are allright

Film sa potencijalom da bude epski shamar za vrat novokomponovanoj korektnosti i gay-lezbijan ispravnosti ipak nije imao dovoljno hrabru ekipu za taj iskorak, te smo dobili samo zanimljiv filmic i lekciju kako su lezbejke divni roditelji i pored nedaca sa kojima se susrecu, ali ljubav sve menja

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

carski :D em je vizuelno prelep, em me je kupio atmosferom. videh da su neki zamerali broj likova, ali meni je to do jaja, non stop se pojavljuje neko novi i drzi ti paznju + svaki od likova (i glavnih i sporednih) ima neki svoj fazon

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

UNSTOPPABLE

Unstoppable_Movie_HD_poster_2-350x550.jpg

Može da se pogleda kad nema ništa drugo, ali je u suštini žešće kretenski film. Likovi su tanki i ponašaju se krajnje retardirano u vezi načina za zaustavljanje voza, kojeg na kraju reše na način na koji su mogli jedno pedeset puta tokom filma (uz lika koji se pojavljuje nakon glavne kritične situacije u filmu, valjda planirajući da će sve biti ok i da će on nastupiti sa tim "rešenjem"). To još i nekako može da se proguta, ali režija i montaža naprosto izazivaju fizičku bol u stomaku i mučninu prilikom gledanja. Toliko brzih rezova i dramatičnih zumiranja/odzumiranja i kruženja kamere od 360 stepeni, i to još prilikom nekih totalno nedinamičnih scena (lik objašnjava nešto, ili priča na mobilni, a kamera na steroidima oko njega). Dodatni udarac na gledaoca su i preterane i nepotrebne fetiš scene sa helikopterima koji ne samo da konstantno proleću ekranom, već često zauzimaju totalno nepotrebne položaje u odnosu na voz (valjda da pojačaju neku dinamiku, šta li). Tužno da je film režirao jedan Toni Skot, čovek iza True Romancea, Last Boy Scouta i još par odličnih filmova, u zadnje vreme svojim "uradcima" se sve više približava takođe legendarnim režiserima koji su skrenuli i počeli da snimaju sranja u svojim odmaklim karijerama (Džon Karpenter i Džon MekTirnan).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledah SAW 3D odnosno Final Chapter - http://www.imdb.com/title/tt1477076/

Ne znam ko je ovde pomenuo da mu je kul i da je fino zaokruživanje celine, kad je zapravo samo otvaranje jedne nove priče.

Em glavni negativac nije definitivno mrtav, znači lako će se on izbaviti iz takve situacije, em imamo potpuno novog negativca

No imajući u vidu koliko je loš film + koliko je bezvezna radnja koja je praktično prekopirani prethodni deo, bolje da ne prave više... baš sam razmišljao o prvom delu, koji je još imao i neku priču, pa rešavanje nekakvih zagonetki, nije bilo prosto ubijanje. A u protekla 3-4 dela jednostavno znaš da onaj ko je u "mašini" u prvih sat vremena filma sigurno umire, a oni u finalnoj imaju 50/50 šanse.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...