Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zato sto oni kopiraju ono sto su videli na televiziji? Nema tu neke originalnosti sto se tice takvih pokreta kod nas.

ma znam ja to, nego uglavnom ljudi komentarisu da su skinjare u filmu far-fetched (jer su videli vikend-skinsa na koncertu) i da su mnogo 'iskokakolizovane', pa da reknem da i jesu takvi.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Danas sam zenu vodio u bioskop i, posle proshlog fiaska koje se zvalo Expendables, morala je da padne romantichna komedija /slash/ melodrama.

Izbor je pao na Love and Other Drugs:

watch-love-and-other-drugs-online.jpg

Jako, jako gotivan film! Ochekivao sam neko melodramatichno smaranje, a ispalo je zaista zanimljivo i jako smeshno momentima, sa fino doziranim depresivnim momentima. Dobra gluma (iako neshto ne gotivim Dzejka), En koja je gola pola filma, odlichno odradjeni funny momenti, film zasluzuje toplu preporuku ako zelite da napravite romantichni bum devojci/zeni/ljubavnici [;)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

A odgledah i Drag me to hell - http://www.imdb.com/title/tt1127180/

Stajao mi je na disku sto godina i nikako da bacim pogled, konačno se setih i nisam se razočarao, fin je film, ima čak i dozu humora što je kul, i tako, zanimljiv rasplet, zanimljiva priča, baš sam se prijatno iznenadio.

+ naravno reference na Evil Dead :)

edit:

Mada čim Ram spakuje dugme u kovertu (koju eto tek tako ima u džepu) skapira čovek da će doći do mix-up-a sa novčićem u koverti, ali to ne kvari toliko utisak

Link to comment
Share on other sites

Jao The Terminal sam gledao jednom kad je izasao i sjajan je. Moram ponovo da ga odgledam.

Danas sam odgledao Lord of War, kojeg sam planirao vec 3 godine da odgledam i ne znam zasto sam ga odlagao. Legao mi je super, bolji je i mnogo drugaciji nego sto sam ocekivao. Preporuka.

Juce sam odgledao Desert Flower, biografski film o poznatoj manekenki iz Somalije(Varis Dirije) koja je 97e godine napustila svoju karijeru modela da bi se borila protiv obrezivanja zenskih genitalija. Dobra scenografija, malo neuravnotezen tempo,ima par teskih scena i dobre glume. Nisam nasao dobar prevod tako da nisam razumeo nista na somalijskom :)

Edited by dustman

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

2012

http://www.imdb.com/title/tt1190080/

koje sranje, ocekivao sam vise od filma ali sam se smorio kao plovak, neke scene su toliko smesne a neki glumci toliko jadni..

clash of the titans

http://www.imdb.com/title/tt0800320/

pif, zabavan film, ima nekih dojajnih scena i dobre akcije, ali sam ocekivao neku ''dublju'' i opsirniju pricu, uglavnom bolji je od 2012

i da, gema arterton (clash of the titans) i thandie newton (2012) su popravile gledanje ovih gilmova, i'd smash them

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...