Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Gledao, izuzetno mi se dopalo :)

Ako neko negde navata torrent ili bilo sta drugo, neka javi

Evo sada sam čuo, od 10. februara u Ster cinemas (Ušće ili Delta, nisam siguran) ulazi u redovnu bioskopksu distribuciju, pa će moći tu da se pogleda.

Ne znam da li znate, ali ovo je veliki presedan da dokumentarni film ulazi u bioskopsku distribuciju, mislim da to mnogo govori koliko je film zanimljiv, zabavan i kvalitetan i koliko ga vredi pogledati!

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aj ako ne mrzi nekog da baci preporuke za neke novije filmove romantika/drama, or sumthin =/

I bez ovog posta sam dosla ovde da napisem da sam gledala Painted Veil i odlican jeeee, tj nije bas klasicna romantika/drama u negativnom smislu vec neka psiho/istinita/drama/istorija/proslo vreme wtf

takodje

machete - i sto se tog zanra tice super film, nije bas da meni leze 100% takvi filmovi al mnogima ce se ovde dopasti bash bash kapiram

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Surveillance iz 2008me, stvarno extra film. Zanr malo mesavina akcije i trilera a i humora. Preporuka za svakog.

http://www.imdb.com/title/tt0409345/

Dokaz da se moze lepo napraviti film o ubicama bez kradje tudjih filmova, ko sto je Tarantino odradio sa Perdita Durango

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

l_348914_10ddc4c0.jpg

Deadwood

Sjajna vestern serija o rudarskom gradiću van granica civilizacije koji vremenom prerasta u prosperitetno leglo korupcije i kriminala. Ono što me je privuklo pored izvrsno osmišljenih likova (pre svega Ian McShane i Brad Dourif) u svim nijansama sive su dijalozi, koji su za nekoga ko priča pristojno engleski prava poslastica.

Preporuka.

Link to comment
Share on other sites

/edit

evo naziva

Trolljegeren.2010.NORWEGIAN.PROPER.720p.BluRay.x264-NOHD

/edit2

Jel ima neki subtitle za bilo koji release? Trazim na podnapisima, titlovi.net, all4divx i nijedan ne mogu da nadjem :(

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

/edit

evo naziva

Trolljegeren.2010.NORWEGIAN.PROPER.720p.BluRay.x264-NOHD

/edit2

Jel ima neki subtitle za bilo koji release? Trazim na podnapisima, titlovi.net, all4divx i nijedan ne mogu da nadjem :(

http://www.podnapisi.net/cyr/the-troll-hunter-2010-subtitles-p1075616

Engleski doduše, ali poslužiće :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ili ovaj, sad sam skinuo sample i odlično izgleda. Ima ga na pajretbeju

The.Troll.Hunter.2010.720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Faster

Faster_14.jpg

Meni je ovo bash dobro leglo - badass koji se sveti i koga igra the Rock! Dobra kola, dobra akcija i nekoliko dobrano napetih scena + jako dobra glumachka postava. Davno nisam gledao bolji miks .

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Faster

Faster_14.jpg

Meni je ovo bash dobro leglo - badass koji se sveti i koga igra the Rock! Dobra kola, dobra akcija i nekoliko dobrano napetih scena + jako dobra glumachka postava. Davno nisam gledao bolji miks .

+1, upravo odgledao... odlican

Link to comment
Share on other sites

odgledah ovaj trololovac:) ponukan ovim slicicama.

onako, fino, moze da se gleda. kul atmosfera, ima zanimljivih stvari u fazonu kako uklopiti tripove sa trolovima u sadasnjost. naravno, neizbezni nordijski christianity pun je tu, pitam se oce li im norvezani blekmetalci ikad oprostiti sto su dosli sa "macem i knjigom" :)

kraj malo wtf zbrzan. trolovi malo neozbiljni, al dobro, tako su hteli, samo sto to nije moj cup of tea.

sve u svemu interesantno, odgledajte.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

odgledao sisanje, sta ja znam, po ekipi i uopste utiscima, ocekivao sam nesto bukvalno deset puta grdje:)

tranzicija glavnog lika je zasu odradjena (i to je najslabija tacka, prosto mi nije jasno kako su oni mislili da to bude plauzabilno), ali film kao film nije toliko sranje. normalno je reziran, klinci glume prosecno (za razliku od sejtana gde su prelol), a ovi matori glume dobro ko i uvek. naivnost naravno prisutna preko svake mere, ali opet, ocekivao sam nesto jos naivnije. fajtovi su okej.

svidja mi se ona spika sto prica riba pandur na kraju, ima par gotivnih lajnova.

setting i atmosfera panduracije su dobro odradjeni, npr riba spektor koja istrazuje ubistvo sasvim normalno izgleda u svim scenama, obicno tu umeju zesce da zaseru sa nekim amerskim tripovima, ovako je sasvim adekvatno odradjeno. nikola kojo je gotivan, al dobro, to je zato sto je nikola kojo.

skins ekipa je malo romper stomper, malo american history x:)

medjutim, imao sam prilike da blejim, pa i raspravljam duze vreme sa takvim likovima (znaci ne random likovima vec sa infantri likovima + top5 brejn likovima, koji sam ros kemp) i iznenadili biste se koliko dobijate vernu sliku ako iskopirate ova dva filma.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...