Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drug spu.

"Daleko koliko me noge nose"

To je to. Ty!

Joj super! Cale mi trazio da mu skinem taj film ali posto mi je rekao samo na srpskom nisam uspela da ga nadjem na imdb-u i sad vidim pricate o njemu do jaja

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na projekciji u kinoteci (dosli Kostunica i Samardzic) :). Ceo film pljuje zapadnu i Slobinu propagandu, a sam film je ocigledna propaganda jedne ideje. Sve je prikazano iz jednog ugla, Srbi nebeski narod, Sloba sotona, Tadic izdajnik. Na stranu to sto je dokumentarac radio lik koji ima 22 godine i zivi u Kanadi. Moje misljenje. Svidja mi se kako je prikazan sam raspad SFRJ, ali ostatak filma sluzi iskljucivo za pljuvanje po vlasti.

Edited by zytherius
Link to comment
Share on other sites

Pljuje se po nasoj vlasti, a ne znam da li si bio na toj projekciji, posle su poceli da pljuju i po LDP i g17, ismevali ljude koji su za ulazak u Evropu (kao da likovi koji su protiv, nisu isto toliko zatucani i puni govana). Ne kazem da se ne slazem, vec da su jednostavno sve predstavili iz samo jednog ugla. Ocigledno je to neko finansirao.

Link to comment
Share on other sites

Odgledo Tron Legacy sinoc http://www.imdb.com/title/tt1104001/

Ju sranja. Ocekivao sam govno pricu sa omg mega ekeftima. Efekti nista posebno, prica zaista govno, Bridzis kad krene da objasnjava nesto zvuci ko da se najeo pecuraka i esida.

Gubitak vremena zaista...

ako nisi gledao blu-ray verziju od 13gb gubiš pravo da komentarišeš. :)

ja sam se osećao kao da sam se najeo pečuraka od silnih boja i sjajnih efekata, kakav avatar, kakvi kurci. :D

Link to comment
Share on other sites

gledao sam trumanov sou, propustio sam ga kad je bio aktuelan...

dobar je, pogotovo one fore sa reklamama:)

al mislim da je najbolji deo kad ona dva cuvara na kraju, kad ovaj izadje, kazu 'vidi jel ima nesto drugo', to mi je sustina.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Fast Five danas u bioskopu sa klincem - dobar je, svidja mi se taj chista akcija stil iz '80-ih sa naivnim i predvidivim scenarijom, ali odlichnim idejama za action scene i sa dva gotivna celavka u glavnim ulogama. Mnogo bolje nego neki filmovi koji zele da budu "ozbiljni", a i vidi se da su glumci uzivali u snimanju.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pljuje se po nasoj vlasti, a ne znam da li si bio na toj projekciji, posle su poceli da pljuju i po LDP i g17, ismevali ljude koji su za ulazak u Evropu (kao da likovi koji su protiv, nisu isto toliko zatucani i puni govana). Ne kazem da se ne slazem, vec da su jednostavno sve predstavili iz samo jednog ugla. Ocigledno je to neko finansirao.

A ko je po tvojoj proceni finansijer ovog zlonamernog dokumentarca koji pljuje po proevropski orijentisanim svecima? :)

Trazim spekulaciju, nista vise. Zanima me odgovor :)

Link to comment
Share on other sites

malopre zavrsio sa deadwoodom, sada mi zao sto sam zavrsio :) ne znam zasto je nisam gledao kada je bila aktuelna

ali vristi za cetvrtom sezonom... steta sto su stali

preporuka za nesto slicno?

Rome, The Wire, ali si to verovatno već gledao

Link to comment
Share on other sites

BIUTIFUL

Biutiful-Movie-Review.jpg

Kvalitetan bedak-film o nekakvom sitnom krimosu koji pokušava da se ne raspadne u kopovanju sa porodičnim, lično-zdravstvenim i profesionalnim problemima na underbelly ulicama Barselone koje se ne vide na turističkim prospektima. Ono što je zanimljivo je nekoliko story arcova vezanih za raznorazne etničke grupe sa kojima glavni lik posluje (pre svega Kinezi, koji se bukvalno ni po čemu ne razlikuju od ovih "naših" ovde), kao i sporadični parapsihološki elementi u vidu ograničene i bizarne komunikacije sa mrtvima, jer je glavni junak i medijum (mada ovaj deo filma nije dovoljno razrađen, a deluje kao da će preuzeti primat u jednom trenutku). Havijer Bardem pokidao što se tiče glume, perfektno je na realističan način dočarao nekoga ko se svakog dana bartga sa sranjima koje mu život servira.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...