Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledao sam Red juče, ko nije neka samo premota na scenu kada izlazi iz kola na raskrsnici, više nije potrebno.

Koliko je preterano predobar, odushevio sam se i premotao sam jedno 5 puta :D

al dobar je film all in all, zajebancija all the way plus brus vilis koji bushi sve, ko u dobre stare dane :D

Link to comment
Share on other sites

Veco, nije fora da pokvariš ljudima užitak gledanja filma, ako ga nisu pogledali, time što ćeš otkriti šta se dogodilo :)

Necu nikad vise Cika Laki, casna Titova pionirska rec :oP

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Megamind - Super crtani, ima fora i fazona, pokreti i izrazi lica su im sumanuto smesni

127 Hours - Nisam odusevljen, svidja mi se kako se lik tripuje i kako je to sve uradjeno, ali prica je u sustini dosadna i idu mi na kaktus ti novi filmovi koji se odvijaju na tri kvadratna metra

Link to comment
Share on other sites

gledao robina huda, posle toliko pljuvanja ovde očikivao sam neopevano govno, a film nije toliko loš. čak bih rekao da je gledljiv. smara što je predugačak, kao i cela priča o

ljudskim pravima i tim proseravanjima

Ona poslednja bitka je toliko besmislena i toliko nepotrebna, film bi bio osetno bolji da se ta LOTR imitacija preskočila

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...