Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ste vi slepi? :))

If two or more teams are equal on the basis of the above three criteria, their rankings will be determined as follows:

d) greatest number of points obtained in the group matches between

the teams concerned;

e) goal difference resulting from the group matches between the

teams concerned;

f) greater number of goals scored in all group matches between the

teams concerned;

g) drawing of lots by the FIFA Organising Committee.

tjeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

The ranking of each team in each group will be determined as follows:

a) greatest number of points obtained in all group matches;

b) goal difference in all group matches;

c) greatest number of goals scored in all group matches.

If two or more teams are equal on the basis of the above three criteria, their rankings will be determined as follows:

d) greatest number of points obtained in the group matches between

the teams concerned;

e) goal difference resulting from the group matches between the

teams concerned;

f) greater number of goals scored in all group matches between the

teams concerned;

g) drawing of lots by the FIFA Organising Committee.

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja kapiram prvi kriterijum je broj bodova, pa onda gol razlika, pa onda broj postignutih golova.

Ova tri kriterijuma nema sanse da se potrefe da bi se preslo na sledece kriterijume ako mene pitate. Sto ce reci da ako Nemci pobede i mi pobedimo, Nemci su prvi u grupi jer ce imati vecu gol razliku.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Evo sa interneta, a internet ne greši:

Ako Srbija pobedi Australiju - Srbija sigurno ide dalje, bez obzira na rezultat meča Gana - Nemačka

Ako Srbija odigra nerešeno sa Australijom, a Gana pobedi Nemačku - Srbija ide dalje zajedno sa Ganom

Ako Srbija odigra nerešeno sa Australijom, a Gana i Nemačka odigraju nerešeno - Srbija ispada, a Gana i Nemačka idu dalje

Ako Srbija odigra nerešeno sa Australijom, a Nemačka pobedi - Srbiji je potrebna pobeda Nemačke sa dva ili više razlike (2:0, 3:1, 3:0, itd...) ili da Srbija u svom remiju postigne najmanje dva gola više nego što to Gana uradi u duelu sa Nemačkom (2:2 i 0:1, 3:3 i 1:2...)

Ako Srbija izgubi - Srbija ispada

U slučaju pobede Srbije nad Australijom i plasmana u narednu fazu:

Ako Gana i Nemačka odigraju nerešeno - Srbija ide dalje sa prvog mesta, a sa drugog ide Gana

Ako Gana pobedi Nemačku - Srbija ide dalje sa drugog mesta, a sa prvog ide Gana

Ako Nemačka pobedi Ganu - Srbija ide dalje sa drugog mesta, a sa prvog ide Nemačka, osim u slučaju da trijumf Srbije nad Australijom ne bude za tri gola veći od trijumfa Nemačke nad Ganom (4:0 i 1:0, 5:0 i 2:1..

Link to comment
Share on other sites

Ne, potrefice se sve pa ce iz sesira da vade ko ce dalje :P. BTW Kejhil je dobio direktan kao sto napomenuh, ali po defaultu vele da je samo jedna utakmica suspenzije ako ne kazu drugacije, a ja ne mogu da nadjem na prokletom fifinom sajtu na koliko je suspendovan. Tako da je verovatno jedna utakmica.

E ovako sad ako ne pobedimo, ne zasluzujemo da idemo dalje, iskreno od mene. Opet ne zasluzuje ni Gana sa x i pobedom iz svega dva penala. Doduse zabole me za njih, gledam nas.

Druga stvar je ta sto je po meni bolje drugo mesto u grupi, ako pogledamo malo dalje jbg. Ko zna dal cemo biti u osmini finala, a ne u cetvrtini, al cisto razmisljam malo unapred :P Protivnici ce biti neki iz ove grupe sa Englezima, gde su svi krs i lom po meni :) Tj i da nisu, mala je razlika izmedju tih timova. Iskreno voleo bi da igramo protiv Engleza da ih iznalupamo :P

E sad poenta je sto ako budemo drugi i prodjemo osminu, igramo protiv a1 ili b2 ekipe. A1 ce verovatno biti nesto tipa Urugvaj ili Meksiko, a b2 Grci ili Juzna Koreja. Dok ako budemo prvi i prodjemo osminu. Igramo sa b1 il a2. Tj Meksiko/Urugvaj i Argentina/Argentina :). Znaci prvaci nase grupe ako odu u cetvrt finale igraju 90% sa Argentinom, ja ne volim kad igramo protiv Argentine :)

Ovo je samo proseravanje inace. Prvo treba da odigramo protiv Australije, pa onda da razmisljamo za osminu, pa da prodjemo to pa onda mozemo da gledamo cetvrtinu, a i kad bi tamo tek ispali svi bi bili presrecni sto smo dotle dosli svakako.

Link to comment
Share on other sites

sori ako je vec bilo negde ali Francuska se jasno kandiduje za najdisfukcionalniji tim ovog prvenstva (glavni takmaci su Kamerun i Australija gde, prema Eurosportu, je bilo svega sem tuche) nakon sto je anjelka poslat kuci jer je rekao Domeneku

"va te faire enculer, sale fils de pute"

Klik za prevod, ovako je zanimljivije a i nesto naucimo

cela pricha : http://uk.eurosport.yahoo.com/football/world-cup/armchair-pundit/article/585/

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...