Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

Zar nije neko vec na pocetku naglasio da ce Spanija da pobedi? Njima ovo treba, dato im je zarad opsteg dobra. Nemcima Eurovizija, Grcima pare a Spaniji kup. Moral u porastu, tenzije se smanjuju, globalni poredak van opasnosti, talasanje na minimumu. Niko vise nece da prica kako je lose u Spaniji vec kako su dobili prvenstvo.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tako je, svetska zavera.

isto su im dali i u kosharci, tenisu..

inace, van bomel je apsolutno najodvratniji i najprljaviji igrac na ovom prvenstvu(i inace), a vi shto kazete da su shpanci dali samo 8 golova - jel vam palo na pamet da su svi igrali bunker protiv njih?

a ovaj koma shto ne razume zashto su holandjani bili bolji pre 2/4 godine je verovatno pratio ta prvenstva na livescore-u. tada su igrali fudbal, "totalni fudbal" + nije igrao van bomel shto im je bio veliki plus.ej holandija koja je do pre par godina igrala mozda i najlepshi fudbal na svetu na ovom prventstvu najgrublja reprezentacija. imali su i dosta srece, kao npr fracuska 2006.

ja sam zadovoljniji ovim prvenstvom nego prethodnim, ako ni zbog cega drugog onda zbog pobednika. takodje i zbog mega faila 2 retardirana trenera (dunge i maradone) , mada je sudjenje bilo ocajno kao i organizacija (vuvuzele, zima etc)

e da, i sudija je odlucio finale. zbog nedosudjenog kornera... lol

[:D]

i za kraj edit - ako je neko igrao "pickasto" onda je to holandija, ja sam njih oduvek gotivio ali su na ovom prvenstvu bili uzasni. da mi je neko rekao pre mesec dana da cu izmedju holandije i shpanije da navijam za shpaniju, ne bi verovao... jedino sam navijao za njih protiv brazila

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Bolke ti je relativno odgovorio za mene.Ne razumem o kojoj ti duel igri pricash,ono nije duel igra,ono je bezobrazno udaranje do smrti i tolerisanje sudije.Ti tog dzukca treba da uporedish npr. sa jednim Alonsom(kojeg ja isto ne gotivim btw),a koji nikog nije udario dzukachki,a dobio je milion duela,o tome ja pricham.Covek je dosao do finala bez suspenzije,a trebalo je da bude iskljucen na svakoj tekmi.Roben i Van Persi shutiraju loptu posle zvizhduka,a imaju karton.Ja sam navijao za holandiju od pocetka,ali su bili chemerni,imali su srece u svakoj tekmi,u svakom aspektu,zadnja linija im je ochajna,pa pogledaj ti samo kolika je to neuigranost,koliko su ceste rupe kod njih,koliko ostave prostora,a to nije zato sto je recimo bek otisao i probio po strani.

kako koja duel igra?

alonso i duel? alonso nije duel igrac u klasicnom smislu on vise na brzinu i agilnost uzima lopte a ne na guranje i duel ?

sutirali su posle zvizduka i spanci pa nikom nista... mislim za to se ne daje zuti u finalu u produzetku...

fudbal je igra sa kontaktom, a napravis kontakt sa spancem on pravi piruetu uz bolnu grimasu i naravno ostatak tima skace na sudiju ...

brate samo uz srecu da dodju do finala svetskog kupa? malo neverovatno :)

zadnja linija je bila spora, al meni je bio utisak da su dobro nahvatali napadace u ofsajdu, vilja koji je ono kao munja u poredjenju sa njima nista nije uradio. zadnja linija im je u neku ruku katastrofa samo ako je poredis sa mozda najboljom a to je spanska, koji su ono bolji tehnicari od napadaca malte ne

mislim nisam nikakav fan holandije, samo me nervira pichaksta igra koju forisra spanija, italija, i pola juzne amerike

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kako koja duel igra?

alonso i duel? alonso nije duel igrac u klasicnom smislu on vise na brzinu i agilnost uzima lopte a ne na guranje i duel ?

sutirali su posle zvizduka i spanci pa nikom nista... mislim za to se ne daje zuti u finalu u produzetku...

fudbal je igra sa kontaktom, a napravis kontakt sa spancem on pravi piruetu uz bolnu grimasu i naravno ostatak tima skace na sudiju ...

brate samo uz srecu da dodju do finala svetskog kupa? malo neverovatno :)

zadnja linija je bila spora, al meni je bio utisak da su dobro nahvatali napadace u ofsajdu, vilja koji je ono kao munja u poredjenju sa njima nista nije uradio. zadnja linija im je u neku ruku katastrofa samo ako je poredis sa mozda najboljom a to je spanska, koji su ono bolji tehnicari od napadaca malte ne

mislim nisam nikakav fan holandije, samo me nervira pichaksta igra koju forisra spanija, italija, i pola juzne amerike

jebote, koji fail. :(

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

sto je deplasirano kad si i sam reko da cinculiraju i dave?:)

igraju smaracki, isto ko holandija, finale sam gledao sa manje tripa nego nesto nebitno u grupi. jako mi je zao sto su svabe ispusile, jebiga, udavili su ih, a ovi nisu znali da se oddave:) ono sto mene smara je sto ce sad svi da se naprze da igraju tako i ode sve u kurac:) ocigledno je efikasno, spanija uzela, holandija bez poraza do finala...

holandjani su tek fenomen sto se toga tice, zato sam i navijao za spance, al to mi je ono po principu od dva zla izabro sam manje...mozda sam trebo da uletim neke pare:)

van persi je najveci smarac i retard na svetu, sad mi zao sto sam pljuvo zigica. covek celo prvenstvo ne zna loptu da primi, udari...i to bez zezanja, lik se zajebo ili zablokiro kod najosnovnijih stvari...

španje su zasluženo uzeli.

a ovo se slazem, naravno, samo ako se gleda finalna tekma.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pricha kako su svi igrali bunker protiv spanaca je LOL pa je stoga jasno zasto su dosli do finala sa prosekom od 1.14 golova po mechu. Mislim, jel su nemci kao igrali BUNKER u polufinalu?

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Španci su sasvim zasluženo osvojili, ko ne misli tako, možda je vreme da batali da prati fudbal

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a ko to tvrdi da su spanci nezasluzeno dobili sampionat , osim mozda Dzija?

ja samo kazem da je ovaj tim spanije igrao, barem meni dosadnije, od timova poput Francuske 98me, Brazila 94te ili Brazila 2002ge

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a ko to tvrdi da su spanci nezasluzeno dobili sampionat , osim mozda Dzija?

ja samo kazem da je ovaj tim spanije igrao, barem meni dosadnije, od timova poput Francuske 98me, Brazila 94te ili Brazila 2002ge

sigurno ih ima još, ali za sada je G najglasniji [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...