Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zasto smesan crveni?

za prvi zuti iskreno nisam video, ali drugi sto je dobio je sasvim opravdano.

tacno se videlo da postavlja ruku u polozaj da ga odgurne, iako ovaj lik nije ni video da ima nekoga ispred njega.

namerno se postavio i drago mi je da covek koji nikada u zivotu u profesionalnoj karijeri nije dobio zuti karton, na jednoj dobije dva.

e da, i fabijano odbojkas :)

Link to comment
Share on other sites

namerno se postavio?

brate crnac se zaleteo na njega kao brzi voz, ovaj je samo MALO podigao ruku, znaci ugao od 85 stepeni, da ga ne zvekne punom silinom...

alo ljudi jebote, jel vi mene zajebavate ili ste slepi?

LEPO se vidi da ga crnac nije ni video, a ovaj je kraickom oka ugledao crnca koji mu prilazi i instant dize lakat, tj ruku.

zuti ko suza, e sada sto je drugi ko jebe mater glupom brazilcu.

Link to comment
Share on other sites

brate lik bi se zabo u njega da ovaj nije podigo ruku u visini njegovih grudi, crnja mu dotako glavom rame i lego dole ko da ga je grom pogodio. da ima malo mozga skonto bi da je njemu u interesu da kaka igra protiv portugala, ko ga jebe sad.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je glavni sudija pod uticajem cetvrtog sudije ili pomocnika dao taj crveni jer ionako licno nije video shta se desilo.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

sta li je trebalo brazilu da se onako ponasaju... katastrofa.... sudjenje nikad jadnije u brazilovu korist ponajvise, ali opet valjda nije ozbiljnija povreda... jebes ti ovakav fudbal, sto se mene tice ono je sramota.. kao i proslo prvenstvo protiv gane drugi gol je bio u nadoknadi prvog poluvremena i bio je cist ofsajd.... jebes ti svetska prvenstva gde sudije navlache brazilu toliko ocigledno...

ako je neko glumatao celu tekmu to su brazilci... ok i ovai su imali 2 starta pred kraj i za direktan crveni bez problema, ali ko je sta radio kaka je samo cmizdreo, lusio serenda sudiji 3 minuta, dunga skahce i urla na sudiju sa klupe... na kraju produzetak od 3 minuta za 5 izmena povrede nosila i naravno pauza kada su se koshkali... smeshno, sudija je tako sjebao potencijalno nabolju tekmu da nemam reci.... jebite se brazilci

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mendzi moraces i ti da se slozis da se keita bacio kao da ga je udarilo ne znam sta :) Sudija nije nikako mogao da vidi situaciju dal je on njega odgurnuo ili je hteo da se zagradi, pa mu je verovatno na asistenciju pomocnika pokazao drugi zuti jer je on koliko/toliko video sta se desilo i izgledalo mu je da ga je zakucao :)

Link to comment
Share on other sites

E nesto sam se smorio pa sam napravio ovu glupost za racunanje tabele za nasu grupu po onih 6-7 stavki o kojima smo toliko pricali :P

Ako uopste to jos uvek nekoga zanima ili ako nekome i dalje nije jasno evo linka (probajte da mi ne sjebete skriptu [:D] )

http://coders.in.rs/wc/

Testirajte, nisam siguran da radi bas perfektno, al izgleda da sljaka

Ako ste naucili dobro sve stavke evo vam zadatak, unesite rezultate za oba meca tako da u polju fifa draw stoji Y za dve ekipe, u prevodu koji je rezultat potreban u ovim utakmicama da poziciju nekih ekipa mora da odluci FIFA-in baraz?

Link to comment
Share on other sites

Sudija bio na strani Brazila? Slonovi su igrali toliko grubo i bezobrazno, gazili su ih od pocetka utakmice, trebali su 5 crvenih da dobiju a umesto toga dobili su 3 zuta za celu utakmicu! Ne pokaze ni zuti za onakve startove djonom a da Kaki drugi zuti tek tako-pritom da nije video sta se desilo, glupost cista, sudija je failovao maksimalno!

Link to comment
Share on other sites

Sudija bio na strani Brazila? Slonovi su igrali toliko grubo i bezobrazno, gazili su ih od pocetka utakmice, trebali su 5 crvenih da dobiju a umesto toga dobili su 3 zuta za celu utakmicu! Ne pokaze ni zuti za onakve startove djonom a da Kaki drugi zuti tek tako-pritom da nije video sta se desilo, glupost cista, sudija je failovao maksimalno!

:D
Link to comment
Share on other sites

Sudija bio na strani Brazila? Slonovi su igrali toliko grubo i bezobrazno, gazili su ih od pocetka utakmice, trebali su 5 crvenih da dobiju a umesto toga dobili su 3 zuta za celu utakmicu! Ne pokaze ni zuti za onakve startove djonom a da Kaki drugi zuti tek tako-pritom da nije video sta se desilo, glupost cista, sudija je failovao maksimalno!

slonovi su imali dva gruba starta da pred kraj utakmice, ono ostalo nije bilo nista do kukanje brazilaca kao da su pishljivi spanci ili italijani.... tipa kukaju kukaju valjaju se i onda skoche na noge i isprintaju 200 m sa sve driblanjem i smejanjem... lol

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cigani su i jedni i drugi :)

Sramotno igranje rukom i smejanje sa sudijom posle ccc

A Keita je trebao da dobije zuti, reakcija Kake je prirodna. Pokusajte da zamislite da neko nalece na vas sa strane tako....svako bi isto uradio. Sto ne znaci da Brazilci nisu male sisice.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...