Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

Nije ovo sa Poljacima bilo tako lose,bar drugo poluvreme koje sam gledao.Uslovi su bili katastrofalni ali da nemamo Pantelica za napadaca verovatno bi dobili :).Mrdja igra stvarno dobro,ja bi njega u spic pa nek izigrava Runija :))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel se ti salis? Lik je nagruvana, sporija verzija Cirkovica. Dodje do 16 metara i grune loptu iz sve snage, pa gde ode. Bar ovo sto sma ja gledao, od 40. do kraja.

Vaistinu, da je jos 20 puta pokusao da centrira ne bi uspeo.

Link to comment
Share on other sites

takođe, kad nas bude vadio protiv Nemaca, videćete vi svi koji ovde godinu i kusur ga pljujete

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam ga pljuvao do skoro, ali cinjenica je da je u najboljoj formi u poslednje vreme od nasih napadaca

daj Boze da ga uvalja svabama...kaze mi zet odande, koji bas prati nemacku ligu, ide na utakmice i sve, da svabe veeeoma cene Pantelica

bar na kraju su zaigrali malo, bice dobro valjda, ne zelim da se mracim pred SP :)

Link to comment
Share on other sites

Jel se ti salis? Lik je nagruvana, sporija verzija Cirkovica. Dodje do 16 metara i grune loptu iz sve snage, pa gde ode. Bar ovo sto sma ja gledao, od 40. do kraja.

o bozhe,poredis napadacha i desnog beka.Uostalom,njegov posao ni nije da zna da centrira,nego da ga kuca glavom kad neko centrira.A odigrao je sjajno otkad je usao u igru.Meni je forsiranje Race kriminal,covek pravi toliko nepotrebne faulove da nemam rechi,na stranu sto vidim da moze da napreduje.A ni Pantela nije bio toliko kriminalan ako se izuzme onaj promasaj.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja ne pljujem pantelu tolko ali s obzirom da sam maltene cele sezone kad je igro ajax kuci igrao 2+ prvo a posle i gledao sve te utakmice, mogu samo da kazem da je pantelina realizacija 10-15%..znaci da je samo malo bolji ja bi svaki put dobio pare, ovako on i suarez izvode kerefeke i daju svaku 5u sansu..nadam se da ce biti bolji na sp

Link to comment
Share on other sites

ja sam ga pljuvao do skoro, ali cinjenica je da je u najboljoj formi u poslednje vreme od nasih napadaca

daj Boze da ga uvalja svabama...kaze mi zet odande, koji bas prati nemacku ligu, ide na utakmice i sve, da svabe veeeoma cene Pantelica

bar na kraju su zaigrali malo, bice dobro valjda, ne zelim da se mracim pred SP :)

pa cene ga jer ga je tamo u Herti sralo za sve pare. A i ja se nadam da će on da sruši Švabe, Žiga Gance, a da nas protiv onih pajsera na kraju totalno boli kurac :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma samo da prorade ovi na bokovima i to ce biti gg , vise se uzdam u njih da ce da daju gol nego napadaci. Jbg pao bi neki gol da nisu igrali po terenu kao u mom dvoristu posle kise katastrofa :) Verujem da cemo da ostvarimo pozitivan rezultat vec u prvom mecu , koji je jelte i najvazniji.

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...