Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja sam za novi, al kapiram da je bez imena?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

aj da vam ne odgovaram svima pojedinacno,ima lik josh dresova,samo treba da kazete velichine,samo ne znam kako hocete da se uverite u autenticnost :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pre par godina sam uzeo seltikov dres, isto akcija, pozoves telefonom i salju, fantastican je, materijal je bruka, kvalitetan je i sad je kao nov, sad ne znam za te, ako neko kupi neka napise nesto

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Novo izvođenje penala

Svetska fudbalska federacija, FIFA, odobrila je promenu propisa o izveđenju penala tokom predstojećeg Svetskog kupa u Južnoj Africi.

Učesnici prvenstva neće moći da zastaju pre nego što šutnu loptu tokom izvođenja jedanaesterca.

FIFA je istovremeno, pripremila uvođenje novog pravila u sve fudbalske lige u svetu koje predviđa angažovanje većeg broja sudija na utakmicama.

Međutim, ova nova pravila će biti primenjena samo ako to budu želeli nacionalni fudbalski savezi članica FIFA-e.

Penal bez "nesportskog ponašanja"

BBC-jev sportski novinar Alan Kapstik kaže da će se nova pravila o izvođenju penala primenjivati od početka Svetskog kupa 11. juna - i da će igrači koji budu zastajkivali pre nego što upute udarac sa bele tačke, želeći da time zbune golmana, smatraće se krivim za nesportsko ponašanje.

Sudija će im zato dodeliti žuti karton, a ako je postignut pogodak iz penala taj kazneni udarac će biti ponovljen.

Ipak, pri izvođenju penala biće dozvoljeno namerno zastajkivanje igrača dok prilazi lopti ali nije još u poziciji za šut.

Više sudija, po želji nacionalnih saveza

FIFA-ina komisija za pravila igre je odlučila i da na proširi širom sveta evrospki eksperiment sa većim brojem sudija na utakmicama - iako ovaj novi propis neće biti primenjivan na Svetskom kupu u Južnoj Africi.

Pravilo o većem broju sudija je prvi put isprobano prošle sezone u Evropskoj ligi ali će ubuduće, fudbalski savezi moći ako žele da u svim domaćim takmičenjima angažuju i dva sudije kod golova, na suprotnim stranama terena.

Njihov zadatak je da pomognu glavnom sudiji utakmice da odluči o događajima u šesnaestercu ili u njegovoj neposrednoj blizini.

FIFA neće tehnologiju

Svi ne misle da se eksperiment sa dva dodatna sudije pokazao uspešnim, a neki treneri i igrači učesnici Evropske lige su otvoreno kritikovali takvu praksu.

FIFA je pod pritiskom da obezbedi veći broj pomoćnika glavnog sudije na fudbalskim utakmicama, ali pruža otpor predlozima o uvođenju tehnologije u tom clju, poput video snimaka na kojima bi se na licu mesta moglo videti šta se tačno dogodilo na terenu.

Link to comment
Share on other sites

pa verujem tebi :) jesi video kako izgleda dres? :)

da,uzeo je moj ortak i to je to,ali i ja cekam jebenog pacova da mi se javi,nesto me zavlachi ceo dan,kao da nema ili da nece i dalje da valja po 2 soma :/

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

golmani: Vladimir Stojković (Vigan), Željko Brkić (Vojvodina), Bojan Isailović (Zaglebje), Andjelko Đuričić (Leirija).

odbrambeni fudbaleri: Branislav Ivanović (Čelsi), Antonio Rukavina (Minhen 1860), Nemanja Vidić (Mančester junajted), Neven Subotić (Borusija Dortmund), Aleksandar Luković (Udineze), Ivan Obradović (Saragosa), Aleksandar Kolarov (Lacio).

fudbaleri sredine terena: Dejan Stanković (Inter), Gojko Kačar (Herta), Nenad Milijaš (Vulverhempton), Zdravko Kuzmanović (Štutgart), Radosav Petrović (Partizan), Miloš Krasić (CSKA Moskva), Zoran Tošić (Keln), Miloš Ninković (Dinamo Kijev), Milan Jovanović (Standard Lijež).

napadači: Nikola Žigić (Valensija), Marko Pantelić (Ajaks), Danko Lazović (Zenit), Dragan Mrdja (Vojvodina).

to je to. Ne kapiram samo koji ce nam 4 golmana?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...