Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako spushtanje an zemlju, tu nam je mesto bre, to cemo se samo mi spustiti, tj ljudi kao stija:P:)

ali ovaj zigic samo kenja enshto jbt, kao da treba direktno u glavu da ga pogode, sve mu smeta, fu bre.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Po meni jako nemastovita igra.

I bezidejna.

Samo sam se iznervirao do jaja. Shto zbog kretena od navijacha. Sve najgore im zhelim.

Shto zbog mentola koji igraju. Pogotovo Lazovica. Koje je to drvo, covek umesto da trci za loptom skrece desno da zagradi igraca i pravi faul. I Zigic u shansi kad mu je Mrdja dodao po desnoj strani i on sa zemlje mlitavo shutne u golmava i sedi na travi sa izrazom lica kao da ce da se rasplace.

Mozhemo i moramo mnogo bolje!

Link to comment
Share on other sites

Ali kako je Smelc izbacio Rukavinu,k'o na igralistu ispred zgrade...

Sve u svemu,ne lozite se previse,vidi se da je Antic dosta eksperimentisao,sto je dobro.Nisu igrali Stankovic,Lane,Krasic,Ivanovic,mozda sam nekoga zaboravio,tako da to je druga ekipa totalno.

Da,stoka seljacka od navijaca,mamu im...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

rukavina se bas infiltrirao u ovaj sastav, ne znam zasto. ninkov je za njega dominator desnog beka..ako ga je onako izbacio fudbaler NZ sta ce tek da mu uradi podolski ili kvadvo asamoah..da ne pominjem kejhila :)

gledajuci one najave svih ekipa shvatio sam da je cile pravi favorit iz senke! u kvalifikacijama su pokidali, bili su bod iza brazila..vise od pola tima su im oni klinci sto su na u21 pre dve godine stigli do finala i igraju predivan fudbal..i jos im je u napadu Umberto Suazo! kako ne navijati za jedan takav tim..

Link to comment
Share on other sites

Ta prica za linijskog sudiju iz Rusije je urbana legenda. Istina je da je covek nenamerno pogreshio, shto je i priznao a ne zbog Staljingrada.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

jebo vas sportal realno.Nasih 10 kontroverzi su em bolje,em tipa za maradonu i bozju ruku treba i reci da je sudija posle tekme rekao da nije video jer su mu lekovi za hemoroide poremetile vid.jebo vas sportal jos jednom.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Za drzavu Srbiju 15to mesto na FIFA listi je nenormalno dobro. Da slucajno imamo para kao Holondija bili bi prvi, ovako smo 15ti.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...