Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 i 5

I hdd spada tu.

Verovao ili ne imao sam problema dok sam naucio da se kao "local storage" kod malo jacih sistema podrazumeva memorija :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pravilno je injekcije, n_j, ne nj.

ovo je jedna od stvari koje, iako naravno znam, mrzim da koristim...jednostavno mi nije u duhu srpskog jezika da n i j stoje jedno pored drugog...al jebiga, moram da se kao doktor izrazavam pravilno da mi se ne smeju seljaci!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

"gosp...odi...ne! Hik! Prep'sacu vam 7 indzeksn...ops....kcije..."

Aman Dule kad cemo jedan petak onako da zasednemo blizu moje tazbine da cirnemo?

ma hajde ko im jebe mater :) ja kazem inekcija :) jer mi je lakse za izgovor :)

Ne nego si nepismen :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

"gosp...odi...ne! Hik! Prep'sacu vam 7 indzeksn...ops....kcije..."

Aman Dule kad cemo jedan petak onako da zasednemo blizu moje tazbine da cirnemo?

Ne nego si nepismen :)

ok onda je i 99%nepismeno jer govori milicin sa c umesto ch :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Aman Dule kad cemo jedan petak onako da zasednemo blizu moje tazbine da cirnemo?

sto cekati petak HAE! ne stvarno, mozemo neko predvece na kezhual varijantu bleja, pivce i to:)

btw, jel tacna ona mapa zona parkiranja na sajtu parking servisa...ako nije dajte neki link posto su menjali zone skorije

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Brate zvao sam te vec par puta, radis na 4 metra, zivis na 400 metara i uvek kukas!!! LE FU!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sreo sam nemketa kralja, danas mu nije bilo lako:P:) imate fine milfice u firmi matori;)

nemke1-2.jpg

:D

hehehe

posle sam sedeo sa njom u kafanchetu :D

Margi kralj...gde izvadi ovo :D

Za kaznu, sutra 3 kruga vise :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

odneo pre nekoliko dana fon na popravku, nesto mi se zvucnik radio tiho pa nisam cuo sagovornike. i sad me zove lik i kaze da treba da platim 2500 za popravku zvucnika + 1000 za neke podatke sto mi je sacuvao wtf?

pre nego sto odem da se svadjam sa likom rekoh bolje da pitam ovde jel to normalno? pa ili je kvaran zvucnik pa cu da mu dam 2500 za popravku ili je software i dati mu 1000... pa nek se odluci.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

valjda ostavis, on vidi sta je, da li moze da popravi, pa te zove, kaze ti koliko je para i pita da li da popravlja.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nisam ja ostavljao fon njima, ma ne pada mi na pamet da mu poklonim 1000 dinara. kakve to gluposti prica lik. a slazem se da moze na bezobrazluk da proba da naplati sta oce.

edit: hm, uzecu i to u obzir kad budem isao po fon. digao mi pritisak baja jako al rekoh necu preko fona da se ubedjujem.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...