Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj vudu :D

Anywayz taman sam se razmisljao dal' da idem na noc muzija, kad pocela ova kisa :/

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Nego jel zna neko gde je redakcija men's helta? Da ih pocastim masnom kurcinom, da prostite

http://www.b92.net/z...4&nav_id=431182

Ako je i dalje aktuelno pitanje, u Airport City-ju :) Pre su bili dole odmah pored Stilgara u onom trznom centru Takovo u Takovskoj, a sad su kao i "svi drugi" prešli u Airport City.

A što se tiče humusa, imate ga u onom fast foodu prekoputa vudsove i krekijeve, sad već, bivše srednje škole :)

U ostalim vestima, moram da izađem iz kuće na ovu kišu, ali sam zato kući met'o nov monitor, sad imam veću radnu površinu!

Link to comment
Share on other sites

hm, da, za malo

Utakmica je pocela oko 16:20 bas zbog kise, kasnije nije padala, to jest do sad [:)]

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

btw humus, originalni barem, je odlichno jelo za meze.mislim da bi lepo islo da se umache slaninom jer su podjednako slani

Šta će meni radovanje

Kad ja nemam humus

Pada kiša, pa se stiša,

Sunce greje, pa se smeje

Nos habebit humus,

Šta će meni radovanje

Kad ja nemam humus

Gaudeamus Igitur

Kad ja nemam humus

Link to comment
Share on other sites

Ma jebo maturu, ionako ćete je zaboraviti za pola godine, a za koju godinu ćeš i slike izgubiti

[roflmao]

Cenim da veceras ostajem gajbi, svi se pozabadali kucama zbog vremena, izgleda da cu i ja!

Another time to get drunk then...

Link to comment
Share on other sites

Ma jebo maturu, ionako ćete je zaboraviti za pola godine, a za koju godinu ćeš i slike izgubiti

samo u slucaju da si zapravo pazario te slike

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e da li se neko od vas seca onog crtaca gde se neka krava igra sa leptirima, pa dodje lik koji lovi leptire, pa se krava tu naljuti, nesto ga zajebe, i na kraju leptiri naprave kravi kraljevski ogrtac sa sve krunom?! Jel znate mozda gde i kako da nadjem ovo?

edit: hahahahah,upravo sam procitao ovo,i stvarno zvuci imbecilno,ali ko je gledao,znace na sta mislim. :))

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...