Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Volim kada je ujutru svezije, taman me razbudimi razdrma vazduh na putu do posla... Inace uzeo sam u trafici jacobs milka kapucino, ona glupa instant kafa, i uopste nije lose za 30 dinara, pogotovo sto od kafa pijem samo kraci espreso a za to nemam mogucnosti kuci i na poslu pa taman ovo otkrice lepo doslo plus sto se pravi za 2 minuta..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko su dosadne ove zivotne stvari koje moraju da se rade kao sto su :

tusiranje, pranje zuba, brijanje, hrana, idenje u wc itd

a vec sat vremena od kad sam ustao me mrzi i ovo prvo da uradim jer me mrzi da se pomerim iz stolice

pranje zuba, i brijanje radis dok se tusiras, istovar moze da se odradi za 2 min max, a hasas dok ides do kola/cekas bus :)

tako da sve to moze za 10 min (sa oblacenjem) kad se izvestis i imas volje da uopste ustanes iz kreveta :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Leteo jutros za Podgoricu, istim avionom leteli djilas, jelasi i svita.

Ove glavonje su u VIP delu bili, ali zato svita sa nama

4 babuskare su sve vreme zvakale, laprdale, zvonili su im telefoni, zagorelo su kreketale na stjuarta (slatkisa), urlale od smeha, vrpoljile se po sedistima, pa to je strava.

A baja koji je bio sa njima je malo malo pa natezao iz flase.

Odlican reprezentativni uzorak.

Plus lete stranom kompanijom umesto jatom.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Leteo jutros za Podgoricu, istim avionom leteli djilas, jelasi i svita.

Ove glavonje su u VIP delu bili, ali zato svita sa nama

4 babuskare su sve vreme zvakale, laprdale, zvonili su im telefoni, zagorelo su kreketale na stjuarta (slatkisa), urlale od smeha, vrpoljile se po sedistima, pa to je strava.

A baja koji je bio sa njima je malo malo pa natezao iz flase.

Odlican reprezentativni uzorak.

Plus lete stranom kompanijom umesto jatom.

pih, pa cekaj nije bilo gromoglasnog aplauza prilikom sletanja?ni babe koja pita "jel padamo ili slecemo" i "ko mi je ukrao kofer GDE JE MOJ KOFEEER"

argh tako me mrzi opet do poliklinike da idem a moram...a kenja mi se i ne kenja, najgora situacija kad treba da izadjem:/

upravo sam izvalio da je to studentska poliklinka!!!1 zato moram ici.boze moj kolko je lepih devojcuraka bilo prosle nedelje kad sam vadio krv.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ahaha, odlicno, zamisljam tvoju facu za vreme leta:)...btw, jel si to opet isao u "onu" banku da im sredjues sistem:)

Mjok, u neku drugu.

Jos sam tamo, za sat vremena krecem nazad, ispusio sam za telecu corbu i cezar salatu :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

cekao sam kevu ispred tempa tacno 24 minuta da bi kupila tartar sos,popizdeo sam... odoh da jedem

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...