Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahaha TEEN CRIBS, sedim juče u dnevnoj i pijuckam čaj, uzmem da vrtim kanale i naletim na to. Nisam mogao da verujem koje emisije daju sada. Prikazuju neka dva klinca buržuja koji imaju ranč u planinama, sve debilna do debilne scene u kojima oni izigravaju neko ludilo šepureći se imanjem. Mislim se, ok je sve to, ali takve emisije imaju užasan efekat na omladinu koja je sve više vremena vaspitana od strane televizije, sutra će terati roditelje da vade bubrege kako bi imali xbox ili pak ormare pune najnovije garderobe jer bez toga ne mogu biti srećni i u toku sa okolinom.

Prejadno.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Slazem se kori za uticaj... mislis na ona 2 klinca sto se voze onim auticma po imanju? :D A oni brat i sestra, pre toga? Ljudi kao da zive i delta city-ju... Dole cribs i americka propaganda!

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

hahahaha TEEN CRIBS, sedim juče u dnevnoj i pijuckam čaj, uzmem da vrtim kanale i naletim na to. Nisam mogao da verujem koje emisije daju sada. Prikazuju neka dva klinca buržuja koji imaju ranč u planinama, sve debilna do debilne scene u kojima oni izigravaju neko ludilo šepureći se imanjem. Mislim se, ok je sve to, ali takve emisije imaju užasan efekat na omladinu koja je sve više vremena vaspitana od strane televizije, sutra će terati roditelje da vade bubrege kako bi imali xbox ili pak ormare pune najnovije garderobe jer bez toga ne mogu biti srećni i u toku sa okolinom.

Prejadno.

[roflmao]

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ovde se slazem sa korijem, cak idem i na to da potvrdim da takve emisije imaju i misiju unistavanja omladine.

Ono je odvratno prosto.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Meni je gadnija ona emisija gde prave 16 rodjendan nekoj zenskoj deci koja padaju u histeriju ako im se ne obezbedi taj i taj bend ili nesto slicno. A ajde da su neke dobre ribe vec 99% su neke najgore ofunjdare mongoloidnih crta lica.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

hahahaha TEEN CRIBS, sedim juče u dnevnoj i pijuckam čaj, uzmem da vrtim kanale i naletim na to. Nisam mogao da verujem koje emisije daju sada. Prikazuju neka dva klinca buržuja koji imaju ranč u planinama, sve debilna do debilne scene u kojima oni izigravaju neko ludilo šepureći se imanjem. Mislim se, ok je sve to, ali takve emisije imaju užasan efekat na omladinu koja je sve više vremena vaspitana od strane televizije, sutra će terati roditelje da vade bubrege kako bi imali xbox ili pak ormare pune najnovije garderobe jer bez toga ne mogu biti srećni i u toku sa okolinom.

Prejadno.

teen cribs je nista u poredjenju, barem meni ,sa epizodama Sweet 16, gde klinci za 16ti dobijaju kola, peva im Black Eyed Peas, na zurkama imaju instalirani Money Shower itd....pa placu zasto nisu dobili kola koja su hteli ili tako neki hir im nije ispunjen kao sto su hteli....

generalno, smara me sto na 90% televizijskih stanica se vrte samo reality showo-ovi. Kapiram ja da su one odlichne za tv stanice jer su relativno jeftine, ali ne kapiram zasto bi meni ili ikom trebale da budu interesantne persone poput sestri kardashian (koje imaju vishe serija na e!), itd...smaraju me chak i one serije o drvosechama i ribarima na Discovery-ju. Pre si nesto na tim stanicama (discovery) mogao nesto da nauchish, sada si sveden na nivo prostog voajera

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

VOLEO BIH TEBE DA PISHAJU,PA DA VIDIM ONDA DA LI BI TAKO ALUDIRAO!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sta je jebeni money shower ? :)))

naprava koja spolja deluje kao tush kabina ili kao telefonska govornica (drugi naziv je money booth) u chijem postolju se nalazi nekoliko, jakih, ventilatora. kada udjesh, ti ventilatori oko tebe vitlaju novcanice (koje su pre bile ne znam gde, valjda na podu) i ti imash tipa 30 sekundi da pokupish sto vishe, ponekad zavezanih ociju

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Sta je jebeni money shower ? :)))

ubace te u kutiju 1m*1m*2m i unutra natrpaju novchanice i onda ukljuche ventilatore tako da sve to leti oko tebe, shta uhvatish nosish kuci.

ianche moja komunikacija sa profom oko diplomskog ej posve fantastichna, on mi kaze da uradim esnhto, ja uradim sasvim drugo, donesem mu on kaze odlichno i tako u krug.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

naprava koja spolja deluje kao tush kabina ili kao telefonska govornica (drugi naziv je money booth) u chijem postolju se nalazi nekoliko, jakih, ventilatora. kada udjesh, ti ventilatori oko tebe vitlaju novcanice (koje su pre bile ne znam gde, valjda na podu) i ti imash tipa 30 sekundi da pokupish sto vishe, ponekad zavezanih ociju

hahahahaha sta mi je sad palo na pamet :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...