Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw laki onaj tvoj knjigovodja je u jajincima brate :)) to je POSLE banjice - ja sam mislio da posle banjice padnes sa ivice zemlje.

sreca ovde nema navijaca Rada sa Banjice, shvatili bi ovo kao uvredu(skinhedsi su inace, mrze sve zivo)

e, odo ja dalje da vidim shima

poz

Link to comment
Share on other sites

Sta se vi setate Knezom aka "dziber dzadom" napred nazad pa se toliko srecete....:)

2 sata gledao na netu masine za pranje vesa i frizidere i uporedjivao cene i kvalitet...smor :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

au,izasao sam jutros iz kuce,sad sam dosao...bio bas kul dan,zaradio lepe parice,proveo se bas dobro...sve u svemu,kul skroz...

Sutra ujutru radim rodj na Adi na Sunsetu,posle fudbalica od 3 do 5,pa kanter do 9...za uvece cemo jos da vidimo :)))

realno si picka ako za uvece jos uvek ne znas sta ces!!!

moras!!!

dobro jutro, juce ceo dan posao- isplatilo se, danas ceo dan posao- nadam se da ce se isplatiti, posto je nedelja uvek bolja od subote!

poz!

Link to comment
Share on other sites

Jel' postoji nacin da s Novog Beograda dodjem danas na Zvezdaru (zadnja stanica 65ice) s obzirom da je maraton, i da treba da idem do te zadnje stanice, a pise da ta linija saobraca od Zvezdare do Studentskog trga. Ma ne mora samo tom trasom, bilo koji nacin da stignem do zadnje stanice 65ice na Zvezdari, pa makar presedao na 2-3 autobusa.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

ako radi gazela, uhvati 74 pa u ruzveltovoj uhvati nešto do zvezdare (tu zamenu za 65, valjda)

to je POSLE banjice - ja sam mislio da posle banjice padnes sa ivice zemlje.

jok, to je sombor.

Link to comment
Share on other sites

KAOS, loodnicaaaaaa, jos mesec dana i diploma. shta retji jbt, raskinuo sa ribom u septembru i josh ne mogu da se opametim :D strashnoooooo. otvarajte aerodrome formi se vratja kutji :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...