Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rekao sam pleji, čigro.

:*

20eur na docu

ako mogu i ja da ucestvujem, ja stavljam 100e na Docu! :D

inace, bio do grada, uzeo karte za petak, usput video fine adidas patike(6k sa jedne strane mi je mnogo,a sa druge nijedne koje su mi se svidele do sad nisu ispod 9-10k,tako da), i sad picim do igraone, malo da se igram. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobar je ovaj Exi, koji suptilno stavlja do znanja kako je nabavio PS3 i kako sad igra i PS3 ekskluziva igre, i više nema samo "kutiju".

To je doduše i naokolo najavio kada se raspitivao da li je PS3 region free... moram i ja da probam, da vidim kako je.

Sećam se, stiže meni Heavy Rain disk, tamo negde sredinom-krajem februara, i razmišljam, čoveče, moram što pre da obrnem ovu igru, jer mi već početkom marta stiže God of War 3, pa da se ne nagomila. Taman da obrnem i nju, još dok se nije pojavila ni u retail radnjama za obične smrtnike!

Link to comment
Share on other sites

Kako kida ovaj God Of War 3

KIDA JEBENO

Opet nista necu uciti danima i propascu zbog te igre :((

kad završiš sa zevsom, krejtos se ubije.

sad idi uči.

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Dobar je ovaj Exi, koji suptilno stavlja do znanja kako je nabavio PS3 i kako sad igra i PS3 ekskluziva igre, i više nema samo "kutiju".

To je doduše i naokolo najavio kada se raspitivao da li je PS3 region free... moram i ja da probam, da vidim kako je.

Sećam se, stiže meni Heavy Rain disk, tamo negde sredinom-krajem februara, i razmišljam, čoveče, moram što pre da obrnem ovu igru, jer mi već početkom marta stiže God of War 3, pa da se ne nagomila. Taman da obrnem i nju, još dok se nije pojavila ni u retail radnjama za obične smrtnike!

Pa iskreno Lale meni nikad nije bilo cilj da se ja sad unaokolo hvalisam ili nesto slicno tome, samo sam spomenuo ovde kako je do jaja igra i sve to, i kako mi se mnogo svidja.

A to sto sam se raspitivao da li je ps3 region free isto nije bila nikakva "najava", vec sam pitao lepo ljude koji bi to znali da se ja, jelte, ne bih zajebao prilikom kupovine.

kad završiš sa zevsom, krejtos se ubije.

sad idi uči.

Pa znam ja to, sve pishe na netu.

Bolje da si mi reko ko je ubica u Heavy Rain-u pre par dana, onda bi imalo efekta, sad je kasno!

Link to comment
Share on other sites

Pa iskreno Lale meni nikad nije bilo cilj da se ja sad unaokolo hvalisam ili nesto slicno tome, samo sam spomenuo ovde kako je do jaja igra i sve to, i kako mi se mnogo svidja.

A to sto sam se raspitivao da li je ps3 region free isto nije bila nikakva "najava", vec sam pitao lepo ljude koji bi to znali da se ja, jelte, ne bih zajebao prilikom kupovine.

Ja ovde vidim samo "blablablabla ja hocu da kupim iphone blablablabla"...

Idem da spavam, ustajem rano! :)

Link to comment
Share on other sites

Auu pocheo sam da pijem protein posle 4 meseca pauze, bozhe... stomak umire :D prdim kao zhivotinja,aj to...nego shto smrdi... ijaoooo :D

no dobro, navicice se za par dana... nadam se :D odo spavam,laku noc drugari :)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...