Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol kupile mi kolege transformersa za rodjendan (uz lastis, klikere i ostale aluzije na to da sam matori konj:) ) i brate sklopio sam ga i rasklopio dvaes puta do sad:)

1231815246_deadend_10.jpg

oni matori transformersi nisu bili ovako fensi, ovaj bre ide iz sto posto robota u sto posto auto, nije onako skrnavo nego izvuces sake, vugla, ima kliznih delova, ima 'klik' delova, pomera se u kolenima, zglobovima, sakama, vratu, ramenima, struku, kukovima, rotira se isto svuda...eno sad mi stoji na polici u nekoj jebackoj pozi...

totalno je kul, kolko je film sranje, tolko su ove igrackice do jaja:) medjutim, prilicno je nezan, a tesko se pomera, tako da ga ne bih preporucio za divljanje dece nego bas za matore prdonje da kupuju jednog mesecno i da redjaju na polici:) tj vise je model i showpiece nego action figure (zato mi je valjda i do jaja)...

ovaj moj nije nesto, al otiso sam ovako naprzen na hasbrov sajt i video starskrima, e brate, ono je tansformacija...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Keve ti, ko'ko je parče pice u Novom Sadu?

Pošto je u bgdu 100 dinara, nije baš kao na drugim mestima. Mislim da je parče po Bucku/Bulevaru 70 dindži (iako je manje naravno). Slično parče kao Pizza Cut ima Perper, ali je 80 dindži. Doduše, njihova pica je ono, mas' i testo... Mislim da je i Taze na toj 60-70din skali, tako da stvarno ne znam ni za jednog "vendora" (pozdrav Igoru) koji ima cenu 100 din, osim Ponchoa.

Pa 100 dinara je standard cena u svim picerijama. Ima nekoliko gde je nize, ali to su uglavnom Grill-ovi gde je pica eto tu kao, cisto da imaju u ponudi, i tu su mozda 80 dinara. Ali svi se deze 100 dinara ko pijani. Samo velicine parcica variraju.

Svi seku na 1/8 dok Caribic i Crna Maca (u porti) na 1/4.

Link to comment
Share on other sites

meni je pica na trgu do jaja, svidja mi se sto im je testo 'vazdusasto', kod poncha su takodje solidne mada im je preveliko parce, a i kod bucka su ok sa onim salatama preko... ali mi je definitivno trg n1... eto sad sam gladan opet

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

Meni je Bucko pica odavno sranje. Mislim, kad tebi vadi picu to što staviš preko salatu, šta će ti u suštini pica ... inače mi se dopada Kli Kli, već sam par puta pisao, najbolji odnos "cene i performansi" među domaćim picama. 55 dindži, ok parče a nije neka socijala.

Link to comment
Share on other sites

Bucko kurčina, pohvala za Kli-kli

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro, drugari. našao sam rent a car (pusa za migšu!), odo sad da vozim.

blizu Jugopetrol crvke itd itd.

postapokalipsa, gorivo i voda su najdragoceniji, ljudi su napravili hramove od razvaljenih benzinskih pumpi

Link to comment
Share on other sites

najbolje pizza parche jeo sam u svom sapcu, cista perverzija, testo nije pretanko, ali je dole hrskavo a gore mekano, krsh sunke i sira, i josh neki dodatak imaju koji pizzi omogucava da bude sveza, socna i prijatna cak i kad je malo hladnija, po ivici susam, ivica punjena kackavaljem i tako

ovo po bg-u i ns-u sto sam jeo parchice su golo govno, premasno, predebelo, prepeceno, malo priloga...

poz prosli praznici

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@ pizza cena i velicina i to:

Secam se da mi je bio trip kada sam u bg-u prvi put jeo parce pizze, kod tome su me odveli kao najbolje, jeste kul pica samo sto me iznenadila velicina i cena, tada je bilo valjda 50 dinara, ali dzaba kada mi treba 4-5 komada, tako da mi dodje na isto dal dva od 100 ili vise tih malih.

A karibik je snizio cene pica u novom sadu, svuda je bilo parce oko 120 dinara, u ciao je i dalje i oni dosli sa mega dobrom picom, 100 dianra ogromno parce, uvek vruce i preukusno, i bolje picerije su snizile na 100 da ostanu konkurentni a ove losije su spustile na 80, pre karibika nisam vidjao picu za ispod 100 din u ns...

Link to comment
Share on other sites

gde je taj kli kli?

jebao me maturski, trebalo je da poslusam margija i uzmem nesto iz biologije, umesto da se mucim sa ovim sto volim xD

na greshkama se uchi al siguran sam da i sledeci put necesh poslushati:P uvek ti ostaje ona Ad augusta per angusta;)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

@ pizza cena i velicina i to:

Secam se da mi je bio trip kada sam u bg-u prvi put jeo parce pizze, kod tome su me odveli kao najbolje, jeste kul pica samo sto me iznenadila velicina i cena, tada je bilo valjda 50 dinara, ali dzaba kada mi treba 4-5 komada, tako da mi dodje na isto dal dva od 100 ili vise tih malih.

A karibik je snizio cene pica u novom sadu, svuda je bilo parce oko 120 dinara, u ciao je i dalje i oni dosli sa mega dobrom picom, 100 dianra ogromno parce, uvek vruce i preukusno, i bolje picerije su snizile na 100 da ostanu konkurentni a ove losije su spustile na 80, pre karibika nisam vidjao picu za ispod 100 din u ns...

U La Forzi je bila dobra pica 80 dinara dugo vremena, onda su digli na 90 i u roku od 2 dana digli na 100.

Link to comment
Share on other sites

na greshkama se uchi al siguran sam da i sledeci put necesh poslushati:P uvek ti ostaje ona Ad augusta per angusta;)

sledeci put sigurno necu, ipak se o nekoliko godina radi... tu cu da poslusam jovanu :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...