Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedva ustadoh, u 2 dana letovi atr-om (sve vreme lete radio sam prrrrrrrrrr, kolko ono prdi i trese se nije humano), kisa, poso, kisa, poso, bas sam se izmorio :(

I sad gledam ispod prozora u auto prevrnut na bok i razmisljam da slikam za jednu "makes-no-sense" sliku.

Inace, u podgoricu, daleko manje sabana nego ovde, a plus su se doveli u red prilicno. Razocaravajuce.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Bio jutros do shkole da je chistimo svi oni koji imaju dosta neopravdanih i kao smanjice nam se po 5 neopravdanih, ceo tavan shkole smo ochistili, ono je strava i uzas.

A kada sam se vracao popizdeo sam, guzva do zla boga, neki motori kroz grad idu na kurac su mi se podigli.

Link to comment
Share on other sites

Pa lepo ide u grad...

Video sam rockduda, ali me mentol Hide nije predstavio. Poz!

lol, ne seri da si ti bio sa sasom?:)

bio sinoc u sobarici, bilo sranje. inace, tamo su blejala 3 lika u mini suknjama i perikama koji su pritom glumili kao da su odvaljeni od pajda...

samo ludo i urbano

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

nije to urabano, urbano je kada ti midget dodje u klub, ili crnac, ili neki nabucani jevrej iz izraela sa bodi majom i tregerima, urbano je takodje nositi cvike sa crnim okvirom aka cosicke i rolati duvan;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Zasad je bio ok dan, isao sa kevom kupili neku masinu za pranje sudova, posle do grada, skupili se mi apsolventi sa faxa, cela IT ekipa ;) Sad malo bleja gajbi, posle bleja u kajblou :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Jebote opet prazno napolju. Jebo vas pepeo, koji smo papani, ludilo. Veceras ima da bude obijanja samo tako :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ima raje

btw laki onaj tvoj knjigovodja je u jajincima brate :)) to je POSLE banjice - ja sam mislio da posle banjice padnes sa ivice zemlje.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...